Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
Dim. 11,50 g
SKU: 2501220180.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #180
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #571

    Een reeks van tien kristallen glazen met groene kelk en kleurloze voet. We voegen er twee andere glazen met geslepen groene kelk aan toe.

    Ensemble de dix verres en cristal avec calice vert et base transparente. Nous ajoutons deux autres verres avec calice vert taillé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #254

    “Houtsprokkelaarster in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    « Ramasseuse de bois dans un paysage enneigé ». Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #686

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.

    Deux tapis orientaux en laine noués main.
    No longer available
    Dim. 152 x 117 & 147 x 107 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #632
    Etienne Le Compte
    Period: °1931

    “Carnaval Rio”. Een gravure op papier. Een print met Artist Proof. Gesigneerd.

    “Carnaval Rio”. Une gravure sur papier. Une estampe avec Epreuve d'Artiste. Signée.
    No longer available
    Dim. 41 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #175

    Een paar Adamstijl kandelaars in de vorm van korinthische zuilen. Sterling zilver, met makersmerk en gehaltemerk 0,925‰.

    Paire de bougeoirs de style Adam en forme de colonnes corinthiennes. Argent sterling avec poinçon de maître et de titre 0,925‰.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #646

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 135 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #305

    Een schildpadvormig kistje met beweegbaar hoofdje. XIXe eeuw. De pootjes herbevestigd.

    Boîte en forme de tortue avec une tête mobile. 19ème siècle. Les jambes recollées.
    No longer available
    Dim. 16 x 45 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    Omer Coppens

    “Winters straatzicht bij nacht”. Aquarel/ pastel op papier. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver nocturne”. Aquarelle/ pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #269
    J. Koesemans

    “Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘37

    “Berger avec des moutons”. Huile sur toile. Signée et datée '37
    No longer available
    Dim. 36 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #13

    Drie stuks kleurloos kristal, bestaande uit een peper-en zoutvaatje en een asbakje en vaasje met 835‰ zilveren rand.

    Trois pièces de cristal incolore, composées d'une salière et d'une poivrière et d'un cendrier et d'un vase avec une bordure en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø: 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #351

    Art deco lampje met zwaan. Marmeren voet.

    Lampe art déco au cygne. Socle en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #557

    Een uitgebreid porseleinen servies met rozenmotief bestaande uit: een theepot, een suikerpot, 11 theekopjes, 12 ondertassen, 23 kleine borden, 11 borden, 12 soepborden, een sauskom, 2 ronde schalen, een langwerpige schaal en een soepterrine. Gemerkt Barcuther, Bavaria.

    Vaste service en porcelaine à motif de roses composé de : une théière, un sucrier, 11 tasses à thé, 12 soucoupes, 23 petites assiettes, 11 assiettes, 12 assiettes creuses, un saucier, 2 ronds plats, un plat allongé et une soupière. Marque Barcuther, Bavière.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More