Other lots in this auction
-
#589D. Placied Rosseel“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 71 cmEstimate: € 30 / 50 -
#362“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#69Gaston Van LandeghemPeriod: 1883 - 1948“Winters molenlandschap in de Leiestreek”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘31.
Paysage hivernal de moulin à vent dans la région de la Lys. Huile sur toile. Signée et datée '31.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#688Vier ronde dozen van wortelnoot.
Quatre boîtes rondes en noyer.No longer availableDim. Ø: 9, 10 & 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#81Twee borstels en een handspiegel van 800‰ zilver. Tijdperk art deco.
Deux pinceaux et un miroir à main en argent 800‰. Époque Art Déco.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#138Een rechthoekige schotel van 800‰ zilver. Gemerkt van Delheid. 1554,3 gram.
Un plat rectangulaire en argent 800‰. Poinçonné par Delheid. 1554,3 grammes.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 700 / 800 -
#607Twee paar kandelaars van verzilverd metaal. We voegen er een domper aan toe.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté. Nous ajoutons un éteignoir.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#510Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,51 ct. FVVS1.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,51 ct. FVVS1.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 850 / 950 -
#316Een rond, gecontourneerd, wortelnotenhouten Chippendale salontafeltje rustend op klauwpoten.
Une table basse ronde et profilée en ronce de noyer Chippendale reposant sur des pieds griffes.No longer availableDim. Ø 82 cmEstimate: € 50 / 80 -
#452Salvador Dali“Flora Dalinea.” Een paar kleurenetsen. Beide genummerd 276/350.
“Flora Dalinea.” Une paire d'eaux-fortes en couleurs. Toutes deux numérotées 276/350.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 200 / 220 -
#374“Het gesprek”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd.
“La conversation”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#185Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.
Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs de forme tonneau avec poignées et encadrements en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 130 x 63 cmEstimate: € 750 / 800



