#488
Een balustervaas van veelkleurig porselein met een famille rose decor met personages in uitsparingen, omgeven door vlinders en planten. Canton, XIXde eeuw. Gemonteerd als lamp. Hoogte zonder montuur.
Vase balustre en porcelaine multicolore à décor famille rose de personnages en cartouches entourées de papillons et végétaux. Canton, XIXème siècle. Monté en lampe. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#403
#433
Een gepolychromeerde houten Boeddha. Bali.
#558
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de branches fleuries et texte. Couvercle en bois tourné. Avec socle en bois.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172Period: 1786 - 1871
#382
“Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#176
Een eikenhouten vitrinekast met drie paneeldeuren onderaan.
#194
Een Friese staartklok, gedecoreerd met personages boven de wijzerplaat.
#647
#121
Profil féminin art déco en bronze sur socle en marbre. Dommages à la patine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 35 / 45 -
#466
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#458
Un vase art déco en terre vernissée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120