Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant markies van +- 0,50 ct. en diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant markies van +- 0,50 ct. en diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant markies van +- 0,50 ct. en diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central marquis de +- 0,50 ct et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.
Dim. 3,66 g
SKU: 2604220280.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #280
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #454

    “Café scènes” Potlood op papier. Naar Ensor.

    « Scènes de café » Crayon sur papier. D’après Ensor.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #375

    Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.

    Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #179

    Een vergulden houten spiegel in Louis-Philippestijl.

    Miroir en bois doré de style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 140 cm x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #117

    Een paar verzilverd metalen kandelaars met vijf lichtpunten in de vorm van bloemen.

    Paire de bougeoirs en métal argenté à cinq points lumineux en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 53,5 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #384
    P. Andrea

    “Straattafereel te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Scène de rue à Paris". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #449

    “Collage met papier.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.

    "Collage avec du papier." Technique mixte. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 47 x 64 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #599
    E. Doorenbos

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    "Vue village". Huile sur toile. Signée et datée ‘75.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
  • #438

    Een Chinese muntjakschedel onder glazen globe op houten voet.

    Un crâne de muntjac chinois sous un globe en verre sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm (globe)
    Estimate: € 25 / 40
  • #88

    Vijf diverse borden van blauw en wit Chinees porselein. Verschillende tuindecors sommige met vogels. XVIIIde eeuw. Eén met haarbarst, een tweetal kleine randschilfers.

    Cinq assiettes diverses en porcelaine de Chine bleue et blanche. Divers décors de jardin dont certains avec des oiseaux. XVIIIème siècle. Une avec cheveu, deux petits éclats en bordure.
    No longer available
    Dim. Ø 22 à 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #241
    Val Saint Lambert

    Een vaas van paars gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé violet et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #325
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met voetstuk van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.

    Vase sur pied de cristal taillé incolore. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #205

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 460
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More