Other lots in this auction
-
#454“Café scènes” Potlood op papier. Naar Ensor.
« Scènes de café » Crayon sur papier. D’après Ensor.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 60 / 120 -
#375Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.
Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#179Een vergulden houten spiegel in Louis-Philippestijl.
Miroir en bois doré de style Louis Philippe.No longer availableDim. 140 cm x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#117Een paar verzilverd metalen kandelaars met vijf lichtpunten in de vorm van bloemen.
Paire de bougeoirs en métal argenté à cinq points lumineux en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 300 / 450 -
#384P. Andrea“Straattafereel te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène de rue à Paris". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#449“Collage met papier.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
"Collage avec du papier." Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 64 cmEstimate: € 260 / 300 -
#599E. Doorenbos“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Vue village". Huile sur toile. Signée et datée ‘75.No longer availableDim. 50 x 70 cm -
#438Een Chinese muntjakschedel onder glazen globe op houten voet.
Un crâne de muntjac chinois sous un globe en verre sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 37 cm (globe)Estimate: € 25 / 40 -
#88Vijf diverse borden van blauw en wit Chinees porselein. Verschillende tuindecors sommige met vogels. XVIIIde eeuw. Eén met haarbarst, een tweetal kleine randschilfers.
Cinq assiettes diverses en porcelaine de Chine bleue et blanche. Divers décors de jardin dont certains avec des oiseaux. XVIIIème siècle. Une avec cheveu, deux petits éclats en bordure.No longer availableDim. Ø 22 à 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#241Val Saint LambertEen vaas van paars gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé violet et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#325Val Saint-LambertEen vaas met voetstuk van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
Vase sur pied de cristal taillé incolore. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#205Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460


