#445Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#596Een ovaal bijzettafeltje. Jaren ‘20.
#348Een paar antiek blauw glazen vaasjes met handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een derde blauw glazen vaasje met deels verguld bladerdecor aan toe.
Une paire de vases anciens en verre bleu à décor floral peint à la main. On ajoute un troisième vase en verre bleu à décor de feuilles en partie doré.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#555Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#254Een spiegel met gepatineerde houten lijst met acanthusbladeren.
#415Val Saint-LambertEen gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
#240Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten en briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants et de brillants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 650 / 700 -
#193Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#227Een Pruisisch sabel in schede. Omstreeks 1880.
#44Urbain GerloPeriod: 1897 - 1986“Knotwilgen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Saules en pot". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#394“De brieflezer”. Olieverf op paneel.
"Le lecteur de lettres". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 22 cmEstimate: € 45 / 70