#289
“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Vaches au pré”. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 33 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#455
#535
Een witgelakt vintage designbureau met ladeblok.
#43
Plat octogonal en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Bords rognés.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#376
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#698
Een opgezette eekhoorn op wandbevestiging.
#428
Een grote schotel van celadonkleurig porselein met geschubd motief.
#339R. Brunef
“Bruges - Le lac d’amour”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bruges - Le lac d'amour”. Une gravure en couleurs. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#103
#57Charrell
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
#513
“Personnage assis”. Statue en albâtre sculpté. Signé 'Dupagne'.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 400/500 -
#539Nain
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400/600