Other lots in this auction
-
#344Een messingen staande leeslamp. In hoogte verstelbaar.
Liseuse sur pied en laiton. Réglable en hauteur.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#364Olga Gavrilova“Christus met de doornenkroon en de Mater”. Olieverf op doek. Russische school. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1934.
“Le Christ à la couronne d'épines et la mère”. Huile sur toile. Ecole russe. Signée et datée 1934 au verso.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Goebel, Germany“Kammersänger”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 131.
Kammersänger. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. N° 131.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#610Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 5,50 ct. (drie kleine steentjes manco).
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 5,50 ct. (manquent trois petites pierres).No longer availableDim. 21,95 gEstimate: € 2200 / 2500 -
#57CharrellEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Service à thé et café en métal argenté 4 pièces sur plateau.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#117Val Saint LambertEen vaas in geslepen en groen gedubbeld kristal. Met een merk van Val Saint Lambert.
Vase en cristal taillé et doublé vert. Marqué du Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#544Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 100 cmEstimate: € 35 / 60 -
#384“Kustlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage côtier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82G.A. Duquenne“Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.
“Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200 / 220 -
#683Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.
Cafetière en métal argenté. Anglais, marqué en bas.No longer availableDim. H. 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#254“Houtsprokkelaarster in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Ramasseuse de bois dans un paysage enneigé ». Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#620Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 12,96 gEstimate: € 1000 / 1200


