#231Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwd front.
#184Een serie van twaalf oesterschaaltjes in schelpvorm. Chinees porselein met een famille verte decor van bloementuilen. Enkele kleine randschilfers.
Suite de douze petits plats à huîtres de forme coquille. Porelaine de Chine avec décor famille verte aux bouquets de fleurs. Quelques petits éclats.No longer availableDim. Ø ca 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#418Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
#451Een flesvaasje van Chinees porselein met een blauw en ijzerrood decor van personage in een landschap. Onderaan gemerkt. Tijdperk Guangxu.
#445“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
#49“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
#683Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.
#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
#99Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Klaprozen in koperen kan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
#80Een parelarmband met gouden slot en bolletjes.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté. Nous ajoutons un éteignoir.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 80 / 100