Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,51 ct. FVVS1.
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,51 ct. FVVS1.

Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,51 ct. FVVS1.

Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,51 ct. FVVS1.
Dim. 3,18 g
SKU: 2501220510.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #510
Estimate: € 850 / 950
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #148

    Een 800‰ zilveren groenteschaal met deksel. Gemerkt van Delheid. 1222,7 gram.

    Un légumier en argent 800‰ avec couvercle. Marqué par Delheid. 1222,7 grammes.
    No longer available
    Dim. 12 x 31 x 22 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #532

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #314

    Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.

    Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #215
    Lalique, France

    Een galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.

    Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #604

    “Ijspret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1994.

    “Paysage d‘hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 97 x 146 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    Bosmans

    “Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    “Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 58 x 119 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #354
    F. Furet

    “Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.

    Scène de rue parisienne. Huile sur panneau. Signée. Récemment restaurée. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #529

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    No longer available
    Dim. 215 x 135 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #187

    Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.

    Un casque persan Kulah Khud à décor damassé et ciselé sur fond noir. Sur le dessus du casque convexe une pointe quadrangulaire et deux porte-aigrettes et au dos une cotte de mailles. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm - Ø 21 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #483

    “De kraanvogel”. Een bronzen beeld naar het voorbeeld van Pablo Picasso.

    “La Grue”. Une statue en bronze inspirée par Pablo Picasso.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108

    Een lot 800‰ zilveren bestek, bestaande uit negen vorken met Lodewijk XV-motieven, een reeks van zes vorken en zes lepels en een reeks van vier vorken en vijf lepels. Alles gemerkt van Delheid. 2149 gram.

    Lot de couverts en argent 800‰, composé de neuf fourchettes aux motifs Louis XV, d'un ensemble de six fourchettes et six cuillères et d'un ensemble de quatre fourchettes et cinq cuillères. Le tout poinçonné de Delheid. 2149 grammes.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1200
  • #455

    “Werkers op de rijstvelden”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    Ouvriers dans les rizières. Huile sur toile. Pas clairement signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More