Other lots in this auction
-
#530Een parelhalssnoer met grote lichtgrijze zoetwaterparels en met zilveren slot.
Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce gris clair et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#337Vier stuks meerkleurig Tsjechisch glas, bestaande uit twee lange vaasjes op voet en twee dekselpotjes op voet.
Quatre pièces en verre tchèque multicolore, composées de deux vases longs sur pied et de deux pots à couvercle sur pied.No longer availableDim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#417Vier diverse Balinese beeldjes van godheden, tempelwachters en/of sprookjesfiguren. Polychroom hout.
Quatre figurines balinaises diverses représentant des divinités, des gardiens de temple et/ou des personnages de contes de fées. Bois polychrome.No longer availableDim. 36 à 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#424Utagawa Kunisada IIPeriod: 1823 - 1880Een Japanse houtsnede uit de reeks “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Gesigneerd en gedateerd 1869.
Une gravure sur bois japonaise de la série “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Signée et datée 1869.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#439Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#338Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
Une paire de presse-papiers en verre italien.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#553Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein.
Un pot à gingembre chinois en porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Een bronzen paard. Gesigneerd ‘Mene”. Zonder sokkel.
Un cheval en bronze. Signé 'Mene'. Sans socle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#413Een grote porseleinen schotel met een reliëfdecor van narcissen.
Grand plat en porcelaine à décor en relief de jonquilles.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#466Een gefineerd buffet (45 x 120 x 240 cm) met vijf deuren en vijf laden en met bijpassende tafel (73 x 110 x 200 cm).
Buffet en placage à cinq portes et cinq tiroirs avec table assortie.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#422Een handgeschilderd miniatuur op porselein. XIXe eeuw.
Miniature peinte à la main sur porcelaine. XIXème siècle.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 161 x 122 cmEstimate: € 60 / 100


