Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,51 ct. FVVS1.
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,51 ct. FVVS1.

Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,51 ct. FVVS1.

Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,51 ct. FVVS1.
Dim. 3,18 g
SKU: 2501220510.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #510
Estimate: € 850 / 950
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #369
    R. Beutels

    “Winter in Middelburg. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1918.

    “Hiver à Middelburg. Huile sur panneau. Signé et daté 1918.
    No longer available
    Dim. 32 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #468

    Een gesneden netsuke in de vorm van een zittende hond die achterom kijkt. Japan, XIXe eeuw. Gesigneerd onderaan. Met certificaat.

    Un netsuke sculpté en forme de chien assis regardant en arrière. Japon, XIXe siècle. Signé en bas. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 3,8 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #90

    Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden bolletjes en slot van twee kleuren goud.

    Un collier de perles avec des perles en or jaune 18 carats et un fermoir en or bicolore.
    No longer available
    Dim. 27,15 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #492

    “Havenzicht”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.

    “Vue sur le port”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. 66 x 42,5 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #364
    Olga Gavrilova

    “Christus met de doornenkroon en de Mater”. Olieverf op doek. Russische school. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Le Christ à la couronne d'épines et la mère”. Huile sur toile. Ecole russe. Signée et datée 1934 au verso.
    No longer available
    Dim. 31 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Yashu Chikanobu (Toyohara)

    “Hofdames”. Een drieluik, Japanse houtsneden. Gesigneerd, omstreeks 1890.

    “Ladies in court”. Triptyque, gravures sur bois japonaises. Signé, vers 1890.
    No longer available
    Dim. 36 x 23,5 cm
    Estimate: € 90 / 130
  • #237

    Een gepolychromeerd aardewerken schenkkan. Niederviller, XVIIIe eeuw.

    Cruche en faïence polychrome. Niederviller, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #176

    Een eettafel van beige marmer met sobere oranje en groen marmeren versiering.

    Une table à manger en marbre beige avec une décoration sobre en marbre orange et vert.
    No longer available
    Dim. 130 x 240 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #497

    Vier verschillende borden van Chinees porselein met blauw op witte decors. Tijdperk Qianlong.

    Quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Époque Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 & 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97

    Een 800‰ zilveren sauskom. Gemerkt van Delheid. 588,17 gram

    Une saucière en argent 800‰. Marquée par Delheid. 588,17 grammes.
    No longer available
    Dim. 10 x 23 x 14 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #160

    Een 18 K wit en geelgouden halssnoer met bijpassende armband. Gemerkt Fope.

    Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec bracelet assorti. Marqué Fope.
    No longer available
    Dim. 63,10 g
    Estimate: € 2200 / 2500
  • #581

    Zeven geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.

    Sept verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More