Other lots in this auction
-
#209
Een eikenhouten eendeurskastje met gesculpteerde en zwartgelakte versieringen.
Meuble à une porte en chêne aux décors sculptés et laqués noirs.No longer availableDim. 85 65 x 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#180
Een 18 K geelgouden damesring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague pour femme en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 350 / 400 -
#39L. Meyer
“Zorgen voor het kind”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd.
"S'occuper de l'enfant". Huile sur panneau d'acajou. Signé.No longer availableDim. 14 x 10,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#45Val Saint-Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une paire de bougeoirs en cristal taillé incolore. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#141
Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.
Belle pendule en cloisonné sur laiton. Surmontée d’un vase décoratif. En état de marche et avec balancier et clé.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 550 / 600 -
#111Delvaux, Bruxelles
Een handtas van rood leder, model ‘Mémoire’. Met certificaat.
Un sac à main en cuir rouge, modèle 'Mémoire'. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#388
Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee eironde vaasjes en een theepot.
Lot de faïences de Satsuma, composé de deux vases ovoïdes et d'une théière.No longer availableDim. h: 26 cm - 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#244Leo Spanoghe
“Winterzicht met zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d'hiver avec soleil". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74,5 x 63,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#693
“Paar flamingo’s”. Groep van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt en genummerd. Duits werk.
"Paire de flamants roses". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué et numéroté en bas. Travail allemand.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#415Capodimonte
“Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#450
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,41 gEstimate: € 200 / 300 -
#94Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeves bij de rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fermes au bord de la rivière". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 94 cmEstimate: € 100 / 120