Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct. et de péridot vert d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 1900 / 2000
#564Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
#650Een kersenhouten wandmeubeltje in twee niveaus en met spijltjes.
#14Léon Danchin“Mechelse herder”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
#665Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
#115Een parelcollier met platte ronde zoetwaterparels.
#278“Jager met korhoen.” Bronzen beeldje op marmeren voet.
Chasseur avec tétras. Statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h. 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#113Een deel van een elegant theeservies van wit porselein, rijkelijk verguld en zeer fijn gedecoreerd met landschappen in grisaille. Parijs, tijdperk Empire. Theepot, melkpot, drie kopjes, twaalf schoteltjes.
Partie d'un élégant service à thé en porcelaine blanche, richement dorée et très finement décorée de paysages en grisaille. Paris, époque Empire. Théière, pot à lait, trois tasses, douze soucoupes.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#161Royal DuxEen sierstuk van zachte pasta, getooid met twee personages. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Un vide poche de pâte tendre, orné de deux personnages. Marqué en bas avec le triangle rose.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#379Albert HagersPeriod: 1915-2005“Koppen” en “Paard”. Vijf tekeningen en een aquarel. Allen gesigneerd. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm
Têtes et Cheval. Cinq dessins et une aquarelle. Tous signés. 32 x 25 cm à 26 x 20 cmNo longer availableEstimate: € 60 / 100