Other lots in this auction
-
#244Leo Spanoghe
“Winterzicht met zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d'hiver avec soleil". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74,5 x 63,5 cmEstimate: € 100/120 -
#122Edouard EllePeriod: 1859 - 1911
“Boten op het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Bateaux sur le canal ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 76 cmEstimate: € 220/240 -
#461L.V. Van Boeckel
Een smeedijzeren roos op marmeren voet. Gemerkt.
Rose en fer forgé sur socle en marbre. Marqué.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 130/150 -
#301Capodimonte
“Fruitdrager en vrouw met kuikentjes”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
« Porteuse de fruits et femme aux poussins ». Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/100 -
#645
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 72x150x105 cmEstimate: € 120/200 -
#438
Een Chinese muntjakschedel onder glazen globe op houten voet.
Un crâne de muntjac chinois sous un globe en verre sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 37 cm (globe)Estimate: € 25/40 -
#627
Een paar kleine en een grote balustervaas van Nanking met krijgers in het decor.
Une paire de petits et un grand vase balustre de Nankin à décor de guerriers.No longer availableDim. h: 25 cm - 58 cmEstimate: € 80/120 -
#531
Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.
Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180/200 -
#698
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde à allonges en chêne reposant sur quatre pieds galbés. Avec un rallonge.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40/60 -
#15Lumedart
“Bacchus”. Een beeldje van Belgisch porselein. Onderaan gemerkt.
"Bacchus". Une figurine en porcelaine belge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#70
Een twee rijen parelarmband met 18 K witgouden slot bezet met vier briljanten en een parel.
Un bracelet de perles à deux rangs avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de quatre diamants et d'une perle.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 150/250 -
#159Jan BollaertPeriod: 1958
“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
"Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 300/500