#323Een geborsteld tinnen koffie- en theestelletje. Vierdelig op dienblad.
#466Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#18Een gietijzeren voetstoof met schakelmotief. XIXde eeuw.
#193Val Saint-LambertEen grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa lichtgroen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.
#472“Zeezicht Oostende.” Olieverf op board. Naar P. Permeke.
« Vue de la mer devant Ostende. Huile sur carton. D’après P. Permeke.No longer availableDim. 19 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#524Een opgezette roofvogel op tak.
#233Een Madonna met Kind van albast in barokke stijl. Zilveren kroontjes met Hollandse keuren. XIXde eeuw.
Une Vierge à l'Enfant en albâtre de style baroque. Couronnes en argent avec poinçons hollandais. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#640Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,23 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,23 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 280 / 350