#662Twee handgeschilderde mandala’s van gouache op zijde. Eén met waterschade.
#32Marguerite PutsaersPeriod: 1868-1946“Schepen op de Schelde voor Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Navires sur l'Escaut pour Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. cmEstimate: € 80 / 120 -
#480Een gedeeltje servies van veelkleurig Chinees porselein met Canton versiering. 14 dessertborden, een ovale schotel, een kleine schotel met oortjes, 11 kopjes en 5 schoteltjes, 2 kleinere kopjes en 6 schoteltjes (kleine letsels), een diep bordje, twee vaasjes, waarvan één hersteld. Overwegend XIXde eeuw.
Une partie de service en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton. 14 assiettes à dessert, un plat ovale, un petit plat à anses, 11 tasses et 5 sous-tasses, 2 petites tasses et 6 sous-tasses (petits accidents), une assiette creuse, deux vases dont un réparé. Essentiellement XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#410Een grote aardewerken vaas uit de sixties. Gemerkt W. Germany.
Un grand vase en faïence des années soixante. Marqué W. Allemagne.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 50 / 60 -
#488Een antieke vaas van grijsblauw geglazuurd Chinees porselein. De bolle buik versierd met twee draken. Bodem met een sterretje.
#589“Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.
#700Een handgeknoopt Indisch wollen tapijtje.
#563Krishna dansend op de slangenkoning Kaliya. Polychroom houten beeld. Indië omstreeks 1900. Kleine letsels.
#247“Retour de Pêche & Pêcheuse de crevettes.” Een paar zamakken beeldjes op houten sokkel.
“Retour de Pêche & Pêcheuse de crevettes.” Une paire de figurines en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 120