Other lots in this auction
-
#298Keram, Holland
Een grote dekselvaas van Hollands aardewerk met meerkleurig Delfts decor. Gemerkt.
Un grand vase à couvercle en faïence hollandaise à décor de Delft multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 70 -
#639
Een reeks van drie ingekaderde kunstfoto’s.
Une série de trois photographies d'art encadrées.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#572Karel Van Nuffel
“Rite”. Gemengde techniek op paneel. Met galerijsticker uit 1962.
"Rite". Technique mixte sur panneau. Avec autocollant de galerie de 1962.No longer availableDim. 65 x 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#142Edmond De PraterePeriod: 1826-1888
“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
« Paysage vallonné romantique avec des bergers et leur bétail. Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Ancienne fissure en bas.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#329Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
Een reeks van drie houtskooltekeningen op papier. Allen gesigneerd.
Série de trois dessins au fusain sur papier. Tous signés.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#621Merlini
“Vrouw”. Een witgepatineerd beeld. Italiaans werk. Jaren ‘50.
"Femme". Une statue patinée blanche. Travail italien. années 1950.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 75 / 100 -
#350
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 380 / 450 -
#507
Een paar hoge gemberpotten van Chinees porselein met een famille rose decor van lange lijzen en met tekst achteraan. Porseleinen deksels.
Une paire de grands pots à gingembre en porcelaine de Chine avec un motif famille rose de longues élises et du texte à l'arrière. Couvercles en porcelaine.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 220 / 240 -
#594Bruno DyckmansPeriod: 1920 - 1998
“Personages” Twee kunstwerken, gemengde techniek. Beide gesigneerd en gedateerd 1992.
« Personnages » Deux œuvres d'art, techniques mixtes. Signées et datées 1992.No longer availableDim. 50 x 40 & 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#2
“Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae...” Een XVIIIe eeuwse, deels ingekleurde gravure.
« Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae... » Gravure du XVIIIe siècle, en partie coloriée.No longer availableDim. 44x34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#457
Drie diverse schotels van Chinees aardewerk met blauw en roestrode versiering. Lichte schade (haarscheuren) en slijtage.
Trois plats divers en poterie chinoise à décor bleu et rouge rouille. Dégâts mineurs (cheveux) et usure.No longer availableDim. Ø 13 à 25,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#500
Een Chinees houten buffet met twee deurtjes en drie laden. De flanken versierd met uitgestoken decor van vleermuizen.
Buffet chinois en bois à deux portes et trois tiroirs. Les flancs sont ornés d'un décor sculpté de chauves-souris.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 250 / 400