Other lots in this auction
-
#602
Een grote bronzen luchter met twaalf armen in twee niveaus met in totaal vierentwintig lichtpunten. Met twee bijpassende appliques met telkens drie lichtpunten.
Grand lustre en bronze à douze bras de lumière sur deux rangées, en total 24 lumières. Avec deux appliques assorties, chaque fouis à trois lumières.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 400/600 -
#75
Een 18 karaats geel gouden geajoureerde fotohanger.
Un pendentif à photographie en or jaune 18 ct. ajouré.No longer availableDim. 7,48 gEstimate: € 150/200 -
#756
Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.
Une petite table de jeu avec tablette abattante et revêtement de feutre.No longer availableDim. 74 x 80 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#345
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct. en een centrale druppelvormige robijn van ± 0,64 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct et un rubis en forme de goutte de ± 0,64 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 1500/1700 -
#57
Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.
Chope en faïence de Bruxelles à couvercle en étain. Poinçon de calibrage 1821.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#176
Een cylinderbureau in mahoniehoutfineer met onderaan negen laden, bovenaan een grote en twee kleine laden boven het rolluik. XIXe eeuw, twee poten gerestaureerd en schade aan het fineer.
Bureau à cylindre en placage d’acajou. Le bas ouvrant à neuf tiroirs, le dessus à un grand et deux petits tiroir au dessus du volet. XIXe siècle. Deux pieds restaurés et dégâts au placage.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 300/500 -
#119Henri Joseph Pauwels
“Zomers hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage estival à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 120/200 -
#263
“Pratende jonge vrouwen en een jonge man met bloemen bij de fontein”. Een groep van monochroom wit biscuit. Restauratie aan een handje en een voetje.
Groupe en biscuit monochrome blanc représentant des jeunes femmes et un jeune homme en conversation et au fleurs près d’une fontaine. Une main et un pied restaurés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#728
Een lot porselein, bestaande uit een grote schaal en een kommetje met lepel van met een Cantondecor en een vierkant schaaltje van Limoges.
Un lot de porcelaine, comprenant un grand plat et un bol avec une cuillère décor Canton et un petit plat carré de Limoges.No longer availableDim. ø: 13 - 37 cmEstimate: € 40/60 -
#100Dores
Een platina dameshorloge bezet met zes diamantjes oude slijp.
Une montre pour dames en platine sertie de six diamants ancienne taille.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 300/400 -
#53Goebel
“Meisje op tak” en “Jongetje met twee geitjes”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
“Fille sur une branche” et “Gamin à deux chèvres”. Deux statuettes en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 & 12 cmEstimate: € 40/60 -
#52Fr. Nobis
“Hij gaat zijn weg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Il va son chemin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 80/120