#683Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.
#613Een oude houten reiskoffer met messingen monturen en op wieltjes.
Un coffre de voyage ancien en bois et montures en laiton et roulettes.No longer availableDim. 47 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#348Een bonbonnière van meerkleurig Boheems kristal op sierlijke geblazen voet. Gemerkt.
Bonbonnière en cristal de Bohème polychrome sur base élégante. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#263“Pratende jonge vrouwen en een jonge man met bloemen bij de fontein”. Een groep van monochroom wit biscuit. Restauratie aan een handje en een voetje.
#272Julius SteinkopfPeriod: 1815 - 1892“Bananenbloem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#736Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
#232Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux sapins et char”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25,5 x 18,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#427Een lot van vier verschillende houten doosjes.
#52Fr. Nobis“Hij gaat zijn weg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Il va son chemin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#450Een sobere houten dekenkist.
Une malle à couvertures sobre.No longer availableDim. b: 108 cmEstimate: € 200 / 240