#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#326Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.
#542Frans Gijbels“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#47ElektrosvitEen vintage mid-century design bureaulamp met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”.
A vintage mid-century design desk lamp with a bakelite shade and adjustable metal arm. Marked "Type 1013.01".No longer availableDim. 50 x 25cmEstimate: € 120 / 180 -
#420Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een amethist.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an amethyst.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 180 / 250 -
#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#68Een lot van 5 Frans porseleinen beeldjes en wanddeco. Bijgevoegd biscuit beeldje van moeder met kind. Duimpje kind manco.
A lot of 5 French porcelain figurines and wall decor. Attached biscuit figurine of mother with child. Missing thumb of child.No longer availableDim. H: 5-16 cmEstimate: € 70 / 90