#195Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct.
An 18kt white gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.85 ct in total.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#518Een Chinees juwelenkistje van hout met jade inleg en bronzen elementen.
A Chinese jewelry box made of wood with jade inlay and bronze elements.No longer availableDim. 28 x 18,5 x 15 cmEstimate: € 120 / 150 -
#98Een grote geslepen kristallen schaal met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with blue in the glass. Marked and signed.No longer availableDim. 44 x 26cmEstimate: € 80 / 120 -
#326Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#529“Abstracte olifant.” Decoratief werk op doek.
"Abstract elephant." Decorative artwork on canvas.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
"Musicians." A pair of bronze sculpted figurines of a violinist and flutist, on a marble base. By Fonderia Lancini.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 60 / 80