#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#399Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#176Een eikenhouten tweedeurs garderobe. XIXe eeuw.
#381Een bronzen beeld van een Geisha met snaarinstrument.
#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#581RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
A set of 3 plates depicting views of Kortrijk, Delft Blue, Plateelbakker RAM.No longer availableDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50