#302Charles Melikoff
“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#60
Een 18 karaats gegraveerde geel gouden zakhorloge.
Une montre de poche en or jaune 18 ct engravée.No longer availableDim. bruto: 24,80 gEstimate: € 200 / 300 -
#364Swarovski
Vier bloemetjes van geslepen kristal. Met houdertje. In originele etuis.
#271Swarovski
#579
#15
#269
#430
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct. en een centrale turkoois van ± 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,16 ct et d’une turquoise de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,12 gEstimate: € 300 / 400 -
#117
#308Fidelio, Napoli
Een mandoline, afgewerkt met schildpad.
#326
#824M Langaskens
‘Vioolspeelster’. Een ets op papier.
”La joueuse de violon”. Une eau-forte sur papier.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50 / 80