Similar lots by type
-
#455
Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#812
Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#370Mexico
Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150/250 -
#629
Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100/160 -
#598
“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250/350 -
#380
Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#806
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#736Shiraz
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80/120 -
#813
Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#430
Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#285Peru Ilaria
Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150/250 -
#821
Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#335Ecuador
Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#426Hamadan
Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80/120 -
#405
Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#96
Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#603
Een paar porseleinen luchters en een applique.
Paire de lustres en porcelaine et une applique.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#225China
Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100/150 -
#375
10 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#325
Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#136Heriz
Wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200/240 -
#415
Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#310Peru Ilaria
Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100/150 -
#16
Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#462Marcel NotebaertPeriod: 1924-1986
“De reus en de kobold”. Gouache en aquarel op papier. Gesigneerd.
“Le géant et le gobelin”. Gouache et aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21,5 x 18 cmEstimate: € 60/100 -
#580
Paar beursvormige vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Verbredende kragen omringd door een serpent. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Met hun houten sokkels
Paire de vases boursiformes en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Serpents sur les épaules. Cols évasés. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Avec leurs socles en bois.No longer availableDim. H. 61,5 cmEstimate: € 2000/3000 -
#399
Een groot lot tin, bestaande uit drie koffiekannen, bestek, pollepels, schotels, maatbekertjes, enz.
Grand lot d’étains dont trois cafetières, des couverts, des louches, des plats, des mesures etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#167
Een kraagvaas van meerkleurig crackleware.
Vase évase en porcelaine crackleware polychrome.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#463
Een Boeddha en een wijze van gesculpteerd jade.
Bouddha et un sage en jade sculpté.No longer availableDim. h: 19 & 18 cmEstimate: € 120/200 -
#731
Een groep van meerkleurig aardewerk in de vorm van een lachend personage bij een ketel. Japans werk, omstreeks 1870. Onderaan gemerkt.
Groupe en faïence polychrome représentant un personnage riant tenant un récipient géant. Travail japonais vers 1870. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#565
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee gevitreerde deuren in het opzet.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le haut ouvrant à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 223 cmEstimate: € 180/240 -
#569Romeo Moldovan
“Balletdanseres”. Oost-Indische inkt op doek. Gesigneerd.
“Ballerine”. Encre de Chine sur toile. Signé.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#670
Twee Afrikaanse vrouwenhoofden van gesculpteerd ivoor. Begin XXste eeuw.
Deux têtes de femmes en ivoire sculpté. Travail africain. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 38 & 48 cmEstimate: € 200/240 -
#589
“Handen”. Een groepje van donkergepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Mains”. Groupe en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 90/120 -
#770
Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.
Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.No longer availableDim. h: 30 & 72 cmEstimate: € 40/50 -
#21
Een zittend peutermeisje van meerkleurig biscuit.
Petite fille assise en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25/35