#696Kilim Baneh
#257
Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd.
Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/150 -
#45
Een 18 karaats wit en geel gouden ring.
#453
#882Jos Stokbroekx
#622Gies CosynsPeriod: 1920-1997
#848
”La Saison, Journal illustré des dames”. Reliures des années 1892-1895. Reliure usagée.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#361
Een polychroom houten helmmasker getooid met een vogel (H. 23 cm), één niet gekleurd helmmasker (H. 17 cm) en twee houten hoofdjes (12 & 10 cm). Afrikaans werk.
Un masque-casque en bois polychrome, décoration d’oiseau (H 23 cm), un masque-casque naturel (H17 cm), et deux têtes en bois (12 & 10 cm). Travail africain.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#402
Een lot van drie gravures waaronder één XVIIde eeuws.
#624Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871
“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#810
Un fauteuil en noyer sculpté Louis XV, revêtement de soie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#832Raoul LabarrePeriod: 1902 - 1987
‘Brug over het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Pont au dessus de l’eau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 26,5 cmEstimate: € 50/80