#192Jan Van HeelPeriod: 1898 - 1900“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
#778Drie gebeeldhouwde ivoren hoofdjes. Afrikaans werk. 1100 g.
Trois petites têtes en ivoire sculptée. Travail africain. 1100 gr.No longer availableDim. H. ± 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#64Jos VandemoortelePeriod: 1915-1999“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘72.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#700Een art deco platina broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,20 ct.
#565Een broche van 18 karaats geel goud met een gesculpteerd ivoren gezicht.
#731J. Primavesi, WarminsterEen Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#40Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
#168Een bronzen Christus buste op moderne staander.
#511Een olielamp van Imariporselein met koperen voet en montuur en met een gesatineerde glazen coupe met een meerkleurig decor van vogels. Compleet met lampenglas.
Une lampe à huile en porcelaine Imari, pied en cuivre et montures, coupe en verre satiné, décor d’oiseaux polychromes.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 50 / 60 -
#632Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir rectangulaire avec encadrement en acajou.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 40 / 60