#887Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.
#200Een 18 karaats witgouden parure waaronder een halssnoer met bijpassende oorbellen en twee ringen bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 14 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 7 ct.
Une parure en or blanc 18 comprenant un collier avec boucles d’oreilles et deux bagues assorties, serties de diamants baguettes ayant un poids total de ± 14 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 7 ct.No longer availableDim. 71,74 gEstimate: € 8000 / 10000 -
#173Een driedelige doopset van 950‰ zilver. Franse keuren. 1933.
#145Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen.
#169“Madonna met kind”. Een plaasteren plaquette met rondom gepolychromeerde motieven van fruit in reliëf.
#60Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met twee eikenblaadjes.
#753een polychrome Murano vaas.
#568Een grote dekseldoos van meerkleurig Japans porselein.
#16Een Empire nachtkastje met een deurtje, een lade en een grijs marmeren blad. Opnieuw te behandelen.
Une table de nuit à une porte, un tiroir et tablette en marbre gris. A restaurer.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 40 / 50 -
#421Val St. LambertEen kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.
#56Jean RocheEen paar armstoelen met fluweel. Louis XVI stijl.
Une paire de fauteuils, revêtement de velours. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 150