#160Een paar 18 karaats drie kleurige gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,87 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or de trois couleurs 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,87 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 800 / 900 -
#827Een vaas van Booms glas, versierd met een geëtste fries met goudopleg.
#168Een bronzen Christus buste op moderne staander.
#446Een mahoniehouten stoel met gesculpteerde rug in neogotische stijl. Tijdperk Napoleon III.
Une chaise en acajou, dos sculpté. Style Néogothique. Période Napoléon III.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#517Een Chinees porseleinen zalfpot met een huiselijke scène op het deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot à pommade en porcelaine chinoise, scène domestique sur le couvercle. Marque sous la base.No longer availableDim. ø 18 cmEstimate: € 65 / 75 -
#527Een Chinees porseleinen schaaltje in sang-de-boeuf glazuur. Onderaan gemerkt.
#697Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Eén gerestaureerd.
#152Frans Van GielPeriod: 1892-1975“Keukeninterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur de cuisine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#346Een paar houten armstoelen met spijlen in de rug. Jaren ‘60.
Une paire de fauteuils en bois aux barres dans les dos. Années ‘60 .No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#756Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#535Chmento MarzoEen 18 karaats geel gouden hanger bezet met één diamantje.
Un pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un petit diamant.No longer availableDim. 19,08 gEstimate: € 450 / 550 -
#661Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300