Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden armband.

Een 18 karaats geel gouden armband.

Un bracelet en or jaune 18 ct.
Dim. 12,77 g
SKU: 2506190520.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #520
Estimate: € 350 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #92

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Doek in slechte staat.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Toile en mauvais état.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #157

    Een oeil-de-boeuf wandklok van zwartgelakt hout.

    Une pendule murale oeil-de-boeuf en bois laqué noir.
    No longer available
    Dim. l: 62,5 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #679
    Paul Joostens
    Period: 1889-1960

    “Abstract”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Abstrait”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #811
    P&S

    Wit porseleinen dekselvaas met gordel van bloemendecor op de buik. Gemerkt, ChecoSlowakia.

    Un vase à couvercle en porcelaine blanche, ceinture de fleurs sur le ventre. Marque, CechoSlowakia.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #489
    Hans Beers
    Period: Zevenbergen 1946

    “Vrouwelijk naakt met halsketting”. Een lithografie. In de plaat gesigneerd.

    ”Nu féminin avec collier”. Une lithographie. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #837

    Twee pillendoosjes van Limogesporselein met handgeschilderde bloemendecors. We voegen er een klein juwelenkistje met een opengewerkt decor van been aan toe.

    Deux boîtes à médicaments en porcelaine de Limoge, décors de fleurs peint à la main. Nous ajoutons un coffret à bijoux , décor ajouré en os.
    No longer available
    Dim. b: 5 - 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #182

    “Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    ”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 28 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #419

    Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.

    Un petit fût à bière de la Brasserie Moortgat à Breendonk.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #246

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Estimate: € 420 / 460
  • #475

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,99 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #433

    Een paar postzegelalbums met overwegend Belgische zegels in de éne en diverse buitenlandse zegels in de andere.

    Une paire d’albums de collection de timbres postes, un avec la plupart des timbres Belges, l’autre la plupart Européens.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #744

    “Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.

    ”Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More