Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden armband.

Een 18 karaats geel gouden armband.

Un bracelet en or jaune 18 ct.
Dim. 12,77 g
SKU: 2506190520.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #520
Estimate: € 350 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #550
    Les Must de Cartier

    Drie in elkaar geweven 18 karaats wit en geel gouden ringen. Gemerkt.

    Trois bagues tissées entre-elles en or blanc et jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,42 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #25

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met bolletjes goud en parels.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de perles et petites boules en or.
    No longer available
    Dim. 2,94 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #139
    Bernard De Pooter

    “Begijnhof te Lier.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1951.

    ”Béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signée. Datée 1951.
    No longer available
    Dim. 71 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #62
    Daniël Levering

    “Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #217

    Een oude Belgische vlag.

    Un ancien drapeau belge.
    No longer available
    Dim. 240 x 200 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #494
    G. G. Winckler

    Twee ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures met Parijse zichten.

    Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle, vues sur Paris.
    No longer available
    Dim. 31 X 41 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #96

    Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil et des chaises assortis style Louis XVI, revêtement de velours.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #540

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,08 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #196

    Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.

    Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #173

    Een driedelige doopset van 950‰ zilver. Franse keuren. 1933.

    Un ensemble de baptême en trois pièces en argent 950‰. Poinçons français.
    No longer available
    Dim. 365,8 gram
    Estimate: € 100 / 160
  • #235
    Alunno Stendard

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 12,78 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #856

    Twee crapauds, bekleed met rood fluweel.

    Deux crapauds, revêtement en velours rouge.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More