Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden armband.

Een 18 karaats geel gouden armband.

Un bracelet en or jaune 18 ct.
Dim. 12,77 g
SKU: 2506190520.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #520
Estimate: € 350 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #563

    Twee snuffbottles in een etui.

    Deux flacons à priser dans un étui.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #478

    Een kukrimes in lederen schede, versierd met messing en kraaltjes. Eén klein mesje ontbreekt. Bijgevoegd een kruithoorn van gedreven messing en hout.

    Un couteau Kukri dans un fourreau en cuir, décoration de perles et laiton. Un petit couteau manquant. Nous ajoutons une corne à poudre en laiton repoussé et bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #185

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 4,55 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #741

    Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.

    Un lot de coquillages de mer, un oursin et une rose du désert.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #340

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en robijnen princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants Princess Cut et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,02 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #462
    P. Smolders

    “Tamboer met papieren hoedje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    ”Tambourin, chapeau en papier”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 36 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #467
    A. Mathieux

    “Balancerend naakt.” Gesculpteerd beeldje in lindenhout op sokkel. Stijl Art Deco.

    ”Nu balançant”. Une statue en bois de tilleul sur socle. Art Déco.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #796

    Een metalen kapstok met vijf haken en twee bronzen paardenkoppen als bevestigingspunten.

    Un porte manteaux en métal à cinq crochets et deux têtes de chevaux comme points d’attaches.
    No longer available
    Dim. l: 117 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #613

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 158 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #687

    Een gietijzeren haardplaat met een Habsburgse adelaar. Gedateerd 1560.

    Une taque en fer forgé, représentation de l’aigle des Habsbourg.
    No longer available
    Dim. 96 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #692
    Jozef Peeter
    Period: 1895 - 1960

    “Vlakkencompositie”. Een linosnede. Gemonogrameerd en gedateerd ‘23 in de plaat, Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.

    ”Composition de surfaces”. Une lino. Monogramme et datée ‘23 dans la planche.
    No longer available
    Dim. 36 x 30 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #653

    Een tuinbankje in wit metaal. schade.

    Un banc de jardin en métal blanc. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More