Other lots in this auction
-
#703Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden.
Une commode en chêne à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 88 x 118 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#374R. Van Passen“Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#723Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.
Une armoire à deux portes en chêne. Période Empire.No longer availableDim. 92 x 120 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#29Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980“Le dur hiver”, “Nôtre-Dame des affligés - Uccle” & “Fermette dans les blés - Uccle-Saint-Job”. Drie etsen, waarbij de eerste ingekleurd. Allen gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1956, 1925 & 1944.
”Le dur Hiver”, “Nôtre-Dame des affligés - Uccle “ & “ Fermette dans les blés - Uccle-Saint-Job”. Trois eaux-fortes, la première en couleurs. Signées et datées 1956, 1925 et 1944.No longer availableDim. 29 x 34, 24 x 27 & 22 x 26 cmEstimate: € 45 / 55 -
#527Een Chinees porseleinen schaaltje in sang-de-boeuf glazuur. Onderaan gemerkt.
Un petit plat en porcelaine chinoise à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. ø 14 cmEstimate: € 85 / 100 -
#443Driedelig kaptafelgarnituur van kristal. Val Saint-Lambert.
Une garniture de coiffeuse en cristal Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#2Limoges FranceEen lot van 6 porseleinen eierdopjes met floraal decor. Gemerkt.
Un lot de six coquetiers en porcelaine, décor floral. Marque.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#11Een notenhouten pijp met klepje, een pijp van meerschuim in de vorm van een man met tulband en een beeldje van terracotta in de vorm van een rokende visser, gesigneerd ‘P. Grasso’.
Une pipe en noyer à clapet, une pipe en écume en forme d’un homme à turban et une statue en terre cuite en forme de pêcheur qui fume, signée ‘P. Grasso’.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#827Een vaas van Booms glas, versierd met een geëtste fries met goudopleg.
Un vase en verre de Boom, décoration d’une frise gravée et dorures.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 65 / 75 -
#414Een reeks van vier antieke gebeeldhouwde stoelen met een voorstelling van een wolf in de rug.
Une série de quatre chaises antiques sculptées, représentation de loup dans le dos.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#147Een bestek van 835‰ zilver met een Lodewijk XV-decor. In 4 etuis. Gewogen zonder messen.
Un couvert en argent 835‰ décor Louis XV. Quatre étuis. Poids sans couteaux.No longer availableDim. ± 2680 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#561Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van reigers in een landschap en getooid met een Fo-hond op de deksels. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage et de chiens Fô sur les couvercles. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 200

