Other lots in this auction
-
#299Ida Vander Veken“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#184“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableDim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#890Een Il Bisonte halssnoer van zilver (33,55 g) en zwart leder, evenals vijf lederen armbanden van verschillende merken. In originele doos van Il Bisonte.
Un collier Il Bisonte en argent (33,55 g) et cuir noir, ainsi que cinq bracelets en cuir de différentes marques. Boîte d’origine de II Bisonte.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#864Een lot van zes geslepen en gegraveerde kristallen glazen, oranje in de massa, met bloemendecor.
Un lot de six verres en cristal taillé et gravé, orange dans la masse, décor de fleurs.No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 45 / 55 -
#233Bors à CouneinsEen gedreven geelkoperen comtoiseklok. Compleet en in werkende staat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé. Complet et en état de marche.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#130Een 18 karaats geel gouden Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. XIXde eeuw.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1,50 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 400 / 500 -
#430Een kleine halssnoer met bijpassende oorbellen bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et boucles d’oreilles assortie sertie de perles et des entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 80 / 120 -
#394Een reclameaffiche van Panhard.
Une affiche publicitaire de Panhard.No longer availableDim. 85 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#471Twee kleine schoteltjes van Chinees porselein met een famille rose-decor.
Deux petits plats en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#209Drie XIXe eeuwse religieuze reliëfjes van pijpaarde achter glas.
Trois reliefs du XIXème siècle en terre de pipe sous verre.No longer availableDim. h: 5, 6 & 7 cmEstimate: € 50 / 60 -
#769Een paar Chinese dekselvazen in blauw/wit porselein met voorstellingen van draken en fantasiedieren.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, représentations de dragons et d’animaux fantastiques.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45 / 55 -
#606HerizHandgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 398 x 299 cmEstimate: € 200 / 300

