Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une perle et de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 7,58 gEstimate: € 400 / 500 -
#173Een driedelige doopset van 950‰ zilver. Franse keuren. 1933.
Un ensemble de baptême en trois pièces en argent 950‰. Poinçons français.No longer availableDim. 365,8 gramEstimate: € 100 / 160 -
#99Boul“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 350 / 400 -
#403Vijf banden met ingebonden nummers van het tijdschrift ‘Mickey’. Jaren ‘50.
Cinq reliures de numéros du journal ‘Mickey’, années ‘50.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#538Twee Chinese juwelenkistjes met opengewerkte plaquettes van jade en met messingen beslag.
Deux coffrets à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes en jade.No longer availableDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 120 / 160 -
#201Een etui met ijslepelbestek voor twaalf personen en met serveerlepel. Gevermeilleerd zilver en versierd met Christus en de apostelen.
#38314 albums Artis Historia.
14 albums Artis Historia.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#316Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
#243Een glazen kistje met zilveren monturen. Vermoedelijk Italiaans.
#829“Soldaat van het Vreemdelingenlegioen”. Een beeld van gepolychromeerd Frans aardewerk. Gemerkt.
”Soldat de la Légion Etrangère”. Une statue en faïence française polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 40 -
#98“L’album de la guerre”. Deel I & II. Ed. L’illustration. Parijs, 1926.
#295PomellatoEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 21,06 gEstimate: € 600 / 700