Other lots in this auction
-
#24
“Boomgaard”. Gravure. Gemonogrammeerd W.V. en toegeschreven aan Walter Vaes.
”Verger”. Une gravure. Monogramme W.V. et attribué à Walter Vaes.No longer availableDim. 19,5 x 21 cmEstimate: € 25 /40 -
#384Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960
“Staaf - Na de oorlog”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Staaf - Après la guerre”. Huile sur carton de peintre. Signé.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#185Pierre Philippe
Een 18 karaats wit gouden horloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une montre en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. bruto: 62,22 gEstimate: € 2000/2300 -
#872Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 120/200 -
#555
Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#451
Twee opgezette eksters op stammetjes.
Deux pies empaillées sur des troncs.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 140/160 -
#572Roger Raveel
“Wandelaar”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1984.
”Promeneur”. Une lithographie. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 200/250 -
#239Theobald MichauPeriod: 1676 - 1765
“Romantisch landschap met ruïne en vee. Gemonogrameerd.
”Paysage romantique, bétail et ruine”. Monogramme.No longer availableDim. 20 x 21 cmEstimate: € 2500/3500 -
#340
Een 18 karaats roze gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. Stijl Mesika.
Une bague en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,53 ct. Style Mesika.No longer availableDim. 2,19 gEstimate: € 700/800 -
#432
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine kraagvaas, een grote schotel en drie bordjes, waarvan één gerestaureerd.
Un lot de faïence de Delft, comprenant un grand et un plus petit vase à col, un grand plat et trois assiettes, dont une restaurée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#93Capodimonte
Groep flamingo’s. Veelkleurig Italiaans porselein. Gemerkt, genummerd 907/1000 en met opschrift “Vier Tosca”.
Un groupe de flamants roses en porcelaine italienne polychrome. Marquée et numérotée 907/1000 et écriture “Quatre Tosca”.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40/60 -
#828
Een paar koperen Louis-Philippe kandelaars.
Une paire de candélabres en cuivre Louis Philippe.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 20/30