#782
“Vlakken”. Moderne compositie.
#743
Cloisonné vaas met houten voet. Kleine letsels.
#225
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant central de 0,72 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 1250/1350 -
#763
Een Chinese wierookbrander van rood porselein.
#341
#567
”Oiseaux et pivoines”. Un groupe en pierre de lard sculpté. Travail chinois, socle en bois.No longer availableDim. h: 9,5 + 21 cmEstimate: € 40/50 -
#185Pierre Philippe
Une montre en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. bruto: 62,22 gEstimate: € 2000/2300 -
#36
Een met stoom gebogen armstoel. Tijdperk art nouveau.
#467
Zes boeken over, door of geïllustreerd door Felix Timmermans.
#329Vera Noens
#538
“Jonge vrouw bij een Egyptisch ornament. Een groep van terracotta. Genummerd.
#116
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200