Other lots in this auction
-
#109“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd: De Pondt.
”Vue de la ville de Lierre”. Huile sur toile. Signée : De Pondt.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#318Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.
Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#363“L’illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven: 1926 (I & II), 1927 (I & II), 1928 (I & II), 1929 (I & II), 1930 (I, II & III), 1931 (I), 1932 (III) & 1934 (III). Totaal van 14 banden.
”L’Illustration”. Un lot de reliures annuelles: 1926 (I & II), 1927 (I & II), 1928 (I & II), 1929 (I & II), 1930 (I, II & III), 1931 (I), 1932 (III) & 1934 (III). 14 bandes au total.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#738Drie groepjes van Italiaans porselein, waarvan twee kinderen op een schommel. Met Capodimonte-merken.
Trois groupes en porcelaine italienne, dont deux enfants sur une balançoire. Marques Capodimonte.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#381Een map papieren spelborden. O.a. een Chinees spel, ganzenborden etc...
Une farde avec des jeux en papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#317Von SchierholzEen siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#721Een Japanse vaas met een bloemendecor van cloisonné op koper.
Un vase japonais , décor de fleurs, en cloisonné sur cuivre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 160 -
#478Een kukrimes in lederen schede, versierd met messing en kraaltjes. Eén klein mesje ontbreekt. Bijgevoegd een kruithoorn van gedreven messing en hout.
Un couteau Kukri dans un fourreau en cuir, décoration de perles et laiton. Un petit couteau manquant. Nous ajoutons une corne à poudre en laiton repoussé et bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#458Een zeilbootje van malachiet met ivoren zeilen.
Un petit voilier en malachite et aux voiles en ivoire.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#876Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#487Een waaier van ivoor en kant.
Un éventail en ivoire et dentelle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 200 x 288 cmEstimate: € 100 / 160

