Other lots in this auction
-
#590Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,63 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,63 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 700 / 800 -
#572Mary Verloop VLB“Mission” Kartondruk en collage. Gesigneerd.
”Mission”. Estampe sur carton et collage. Signée.No longer availableDim. 35 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#202Drie kleine tabaksdoosjes, waarbij één van verzilverd metaal, één Duits van 800‰ zilver en één van 900‰ zilver met email.
Trois petites boîtes à tabac, dont une en métal argenté, une allemande à 800 ‰ et une en argent 900 ‰ et émail.No longer availableDim. Ø: 4 & 5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177Een gefineerde kolompendule met verguld bronzen klepel en rond de wijzerplaat en het geheel versierd met marquetterie. Onder glazen stolp met eveneens gemarquetteerde basis. XIXe eeuw.
Une pendule colonne en bois de placage, battant en bronze doré , le cadran et l’ensemble décoré de marqueterie. Sous cloche et sur base en marqueterie. XIXème siècleNo longer availableDim. h: 48 cm / 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#326Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.
Une paire de fauteuils club, revêtement de velours rouge.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#839Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#878Boch, La LouvièreEen dienblaadje en vier onderzetters van aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
Un petit plateau et quatre sous-verres en faïence, décoration de décors de fleurs.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#532Panamarenko“Stekkedoos motor”. Een gesigneerde poster.
”Stekkedoos motor”. Un poster signée.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#852Een set van drie glazen stolpen met twee porseleinen vaasjes en een Heilige Familie van biscuit.
Un ensemble de trois cloches et deux vases en porcelaine et une Famille Sainte en biscuit.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#509“Bollenveld met molen”. Olieverf op paneel.
Pré de bulbes et moulin”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#907Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#400Vijftien zilveren munten van 50 Frank. 835 ‰.
Cinq pièces en argent de 50 Francs. 835 ‰.No longer availableDim. 187,5 gEstimate: € 40 / 60

