#163Fersonn“Zittende hond”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
#884Een lot van acht verschillende kristallen champagneglazen.
#657Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
#92“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Doek in slechte staat.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Toile en mauvais état.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#795Een lot van 18 Chinese porseleinen beeldjes. Gemerkt onderaan.
#799Een XIXe eeuws dubbelloops geweer met vuursteenmechanisme.
Fusil de chasse du XIXe siècle à deux canons juxtaposés, système à silex.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#626KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#598Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
#877h: 10 cm, b 20 cmEen pique-fleurs van blauw en wit Frans aardewerk. Gemerkt ‘A.K.’ onderaan.
#714Salvador Dali“De maagd en de Duivel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 80/145 buiten de plaat.
”La Vierge et le Diable”. Une lithographie. Signée et numérotée 80/145 hors planche.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#199“De drinker”. Olieverf op doek (met nieuw spieraam). Nederlanden, omstreeks 1700.
”Le buveur”. Huile sur toile. (nouvel encadrement en bois). Pays Bas, +- 1700.No longer availableDim. 82 x 67 cmEstimate: € 1500 / 2000