Other lots in this auction
-
#448Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
Un petit chien en faïence à glaçure beige.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#627Een lot van acht antieke tabaksdoosjes van schildpad, waarbij twee versierd met ivoren inlegwerk.
Un lot de huit petites boîtes à tabac antiques en tortue, dont deux avec des incrustations en ivoire.No longer availableDim. b: 7 - 11 cmlEstimate: € 80 / 100 -
#721Een Japanse vaas met een bloemendecor van cloisonné op koper.
Un vase japonais , décor de fleurs, en cloisonné sur cuivre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 160 -
#629Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.No longer availableDim. 143 x 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#703Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden.
Une commode en chêne à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 88 x 118 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#390Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants blanc et noirs ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 550 / 650 -
#508Een klein theepotje met warmhouder van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une petite théière avec réchaud en porcelaine chinoise, décor de chiens Fô sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#868NimyVijf diepe aardewerken borden met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
Cinq assiettes creuses en faïence , décors polychromes.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#131KaiserEen vaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine Imari polychrome. Sur socle en bois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 35 / 55 -
#602Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#223Een bronzen Art-Deco lamp in de vorm van een vrouw die een bal torst.
Une lampe Art Déco en forme d’une femme et une balle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60 / 700 -
#148Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 150 / 170

