Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met granaat kralen.

Een 18 karaats geel gouden armband bezet met granaat kralen.

Un bracelet en or jaune 18 ct serti de perles en grenade.
Dim. 12,30 g
SKU: 2506190480.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #480
Estimate: € 180 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #163
    Fersonn

    “Zittende hond”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Chien assis”. Une statue en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #884

    Een lot van acht verschillende kristallen champagneglazen.

    Un lot de huit verres à champagne différents en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #657

    Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.

    Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #92

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Doek in slechte staat.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Toile en mauvais état.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #795

    Een lot van 18 Chinese porseleinen beeldjes. Gemerkt onderaan.

    Un lot de 18 petites statues en porcelaine chinoise. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #799

    Een XIXe eeuws dubbelloops geweer met vuursteenmechanisme.

    Fusil de chasse du XIXe siècle à deux canons juxtaposés, système à silex.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #626
    Koliai

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 300 x 203 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #598

    Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.

    Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm; b: 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #797

    Twee vol messingen inktstellen in barokke stijl met glazen inktpotjes, waarvan één manco.

    Deux encriers en laiton plein, style Baroque, récipients à encre en verre, un manquant.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #877
    h: 10 cm, b 20 cm

    Een pique-fleurs van blauw en wit Frans aardewerk. Gemerkt ‘A.K.’ onderaan.

    Un pique-fleurs en faïence française bleue et blanche. Marque ‘A.K.’ en dessous.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 35
  • #714
    Salvador Dali

    “De maagd en de Duivel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 80/145 buiten de plaat.

    ”La Vierge et le Diable”. Une lithographie. Signée et numérotée 80/145 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #199

    “De drinker”. Olieverf op doek (met nieuw spieraam). Nederlanden, omstreeks 1700.

    ”Le buveur”. Huile sur toile. (nouvel encadrement en bois). Pays Bas, +- 1700.
    No longer available
    Dim. 82 x 67 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More