#286
Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.
#383
14 albums Artis Historia.
14 albums Artis Historia.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#741
Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.
#482
“Aan de feestdis”. Olieverf op paneel.
”Au banquet”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#85Baume & Mercier
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge in originele doos. Swiss Made.
#636Shiraz
#547
Een klein Chinees huisaltaar van gebeeldhouwd hout.
Un petit autel domestique chinois en bois sculpté.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100/160 -
#539
“Zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#585
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,19 gEstimate: € 700/800 -
#167
#460
Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Un bracelet à nom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,76 gEstimate: € 160/200