#276
Een sobere gefineerde rechthoekige eettafel. Verlengbaar.
Une table dînatoire rectangulaire en bois de placage sobre. A rallonges.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#492Jeanne Bieruma OostingPeriod: 1898 - 1994
“Berglandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 400/600 -
#638
Een Chinese boot van been. Op houten voetstukje.
Un bateau chinois en os sur socle en bois.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 100/180 -
#263
Une pendule oeil-de-boeuf, décoration d’incrustations et de nacre.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/220 -
#267
Een paar verguld bronzen houders met struisvogeleieren.
Une paire de supports aux oeufs d’autruche en bronze doré.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120/140 -
#685Dinh Van
Een zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100/150 -
#349Roelans
“Landschappen”. Twee houtskooltekeningen, gesigneerd en één met opdracht.
”Paysages”. Fusains, signés et un avec dédicace.No longer availableDim. 28 x 40 & 27 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#592
Gelakt ladenkastje.
Une armoire à tiroirs laquée.No longer availableDim. 100 x 73 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#214R. Dechamps
“Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
#232Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Havenzicht te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#339Evert PietersPeriod: 1856 - 1932
“Interieur met personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Intérieur et personnages”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 100/150