#276Een sobere eikenhouten tafel .
#37“De harpspeelster en haar verleider”. Een groepje van wit biscuit.
#369Radio Grundig. Begin jaren 50.
Une radio Grundig. Début années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#389Een koperen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
#825Een paar vergulde houten stoeltjes in barokke stijl met gecanneerde zit.
#746Een handgeknoopt wollen kelimtapijt.
#524“Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam (?)
“Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam (?).No longer availableDim. 58 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
Chope à bière allemande en faïence à décor militaire polychrome commémorant la guerre de 1914 avec croix de fer sur le couvercle en étain.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#532Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.
#472Van der Reijken, Delftfoto van Karel Appel voor een kunstwerk. Gesigneerd door Appel.
Une photographie de Karel Appel devant une oeuvre d’Art. Signée par Appel.No longer availableDim. 23,5 x 16cmEstimate: € 50 / 80 -
#316Hilaire à StenayEen eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400