Other lots in this auction
-
#293Een vaasje van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van bloemen en vogels. Naar een model van Colenbrander.
Un petit vase en porcelaine polychrome, style Art Nouveau, décor de fleurs et oiseaux. D’après un modèle de Colenbrander.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 65 / 75 -
#278Twee sets messen met gedreven en gegraveerde zilveren grepen, negen en twaalf stuks. Slijtage.
Deux séries de couteaux aux manches en argent. Repoussé et gravé. Neuf et douze pièces. Usures.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#498Een celurit en een Indisch kortzwaardje met gelakt houten schede, versierd met messing.
Un celurit et un sabre indien court avec fourreau laqué décoré au laiton.No longer availableDim. L : 58 en 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#189Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#653Een kleine klapsecretaire van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie en bronsbeslag. Binnenin drie laden en een secreet.
Petit secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis XV, décoré de marquetterie aux fleurs et aux montures en bronze. A l’intérieur trois tiroirs et un secret.No longer availableDim. 92 x 66 x 45 cmEstimate: € 300 / 500 -
#243Een paar Vieux Paris siervazen van deels verguld porselein met handgeschilderde decors van personages. XIXe eeuw.
Deux vases vieux Paris en partie en porcelaine dorée et décors de personnages peints à la main. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 130 / 150 -
#134A. Dauchez“Pastorale scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène Pastorale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#512Een Indische tangka op zijde met een voorstelling van Krishna.
Tanka indien sur soie représentant Krishna.No longer availableDim. 107 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#81LimogesEen paar schotels met groene rocaillerand en met romantische voorstellingen op het plat. Einde XIXde eeuw.
Deux plats avec rebord en rocaille vert, scènes romantiques sur le plat. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#88Twee oude rekenmachines.
Deux anciennes calculatrices.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#473“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#140Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1700 / 1900

