Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden armband, broche en ketting met hanger in blad vorm bezet met pareltjes. In etui.

Een 18 karaats geel gouden armband, broche en ketting met hanger in blad vorm bezet met pareltjes. In etui.

Bracelet, broche et pendentif avec chaîne en or jaune 18 ct en frome de feuilles, sertis se petites perles. Dans un étui.
Dim. 17,61 g
SKU: 1004180100.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #100
Estimate: € 600 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #276

    Een sobere eikenhouten tafel .

    Une table en chêne sobre.
    No longer available
    Dim. 220 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #37

    “De harpspeelster en haar verleider”. Een groepje van wit biscuit.

    "Harpiste et son séducteur". Un groupe en biscuit blanc.
    No longer available
    Dim. H. 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #369

    Radio Grundig. Begin jaren 50.

    Une radio Grundig. Début années 50.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #389

    Een koperen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.

    Un lustre à cinq bras avec deux points lumineux à chaque bras.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #825

    Een paar vergulde houten stoeltjes in barokke stijl met gecanneerde zit.

    Paire de chaises volantes en bois doré de style baroque. Sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #746

    Een handgeknoopt wollen kelimtapijt.

    Tapis Kilim en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 180 x 106 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #524

    “Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam (?)

    “Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam (?).
    No longer available
    Dim. 58 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #758

    Een Duitse bierkruik van aardewerk met een meerkleurig militair decor ter ere van 1914 met een ijzeren kruis op het tinnen deksel.

    Chope à bière allemande en faïence à décor militaire polychrome commémorant la guerre de 1914 avec croix de fer sur le couvercle en étain.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #532

    Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.

    Amphore en faïence. Trouvaille archéologique.
    No longer available
    Dim. l: 72 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #709
    Arend Hendriks
    Period: 1901 - 1951

    “Interieur van de St. Bavokerk te Haarlem”.

    Intérieur de l’Eglise Saint-Bavon à Harlem.
    No longer available
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #472
    Van der Reijken, Delft

    foto van Karel Appel voor een kunstwerk. Gesigneerd door Appel.

    Une photographie de Karel Appel devant une oeuvre d’Art. Signée par Appel.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 16cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #316
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More