Other lots in this auction
-
#42“De bewening van Christus”. Een bronzen groep op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Calvaire’ naar een werk van Picavel. Voetstuk opnieuw te bevestigen.
”La déploration du Christ”. Un groupe en bronze sur pied de marbre vert. Signé ‘Calvaire’ d’après une oeuvre de Picavel. Pied à rattacher.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#291“Greenwich clock”. Een notenhouten tafelklokje in gebeeldhouwde kast met geëmailleerde wijzerplaat.
”Greenwich clock”. Une pendule de table dans une armoire sculptée et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#823Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes.
Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#656Een eikenhouten koffer met onderrand in accolade.
Un coffre en chêne avec le rebord du dessous en accolade.No longer availableDim. 51 x 182 x 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#292MartheGestrande vissersboten te De Panne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche échoués à la Panne”. Huile sur toile.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#357“Hiëronymus Bosch”. Charles De Tolnay. Ed. Artabras 1966. Goede staat met stofwikkel. “Belgische Folklore”. Ed. Côte d’Or 1950. Drie albums, volledig. En 2 andere (Breugel en Dürer).
“Hiëronymus Bosch”. Charles De Tolnay. Ed. Artabras 1966. Bon état avec jaquette. “Belgische Folklore”. Ed. Côte d’Or 1950. Trois albums, complets. Et 2 autres (Breugel et Dürer).No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#809Lot Canton porselein, XIXde eeuw. Schotels, kopje, bowl.
Un lot d’objets en porcelaine de Canton, XIXième siècle. Comprenant des plats, une tasse et un bol.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 7,31 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#131Een paar siervazen van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van het Sèvresporselein met een meerkleurig decor van een dansend koppel in een cartouche en met koperen monturen.
Deux vases en porcelaine bleu cobalt et dorures dans l’esprit de la porcelaine de Sèvres. Décor polychrome d’un couple dansant en cartouche.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 240 / 360 -
#289Robert Boudry“Portaaltje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 120 / 180 -
#369Radio Grundig. Begin jaren 50.
Une radio Grundig. Début années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#813LimogesEen koffiepot, een suikerpot en een melkkannetje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Une cafetière, un sucrier et un pot à lait en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35

