Other lots in this auction
-
#465SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vos, een nijlpaard, een krokodil, een ree, twee konijntjes, een vlinder, een lieveheersbeestje, een kat, drie muisjes en een zwaan van het logo van Swarovski.
Un lot de petits animaux en cristal taillé, comprenant un renard, un hippopotame, un crocodile, une biche, deux lapins, un papillon, une coccinelle, un chat, trois souris et un cygne avec le logo Swarovski.No longer availableDim. h: 1 - 3,5 cmEstimate: € 130 / 170 -
#84Leon RiketPeriod: 1876 - 1938“Bloemenstilleven met rozen, klaprozen en andere”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 58 cmEstimate: € 200 / 250 -
#780Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#541Een vaas van cloisonné op rood koper.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#617Een gevarieerd lot postzegels, bestaande uit vijf goed gevulde albums, drie lege, een gids en een doos met losse exemplaren.
Lot varié de timbres postes comprenant cinq albums très bien remplis, trois albums vide, une guide et une boîte aux timbres dépareillés.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#228Een paar zilveren kandelaars in Adamstijl. Geen zilverkeuren. 950 gram bruto.
Une paire de chandeliers en argent, style Adam. Pas de poinçons. 950 g brut.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 250 -
#439Paul Joostens“Schets”. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Croquis”. Crayon sur papier. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#499Jean Fossé“Danseres”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
“Danseuse”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398Twee verschillende designcoupes van mauve kristal. Medio XXe eeuw. Beide gemerkt.
Deux coupes Design en cristal mauve. Mi XXième siècle. Tout deux marqués.No longer availableDim. l: 52 & 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#101Een lot van drie coupes in barokke stijl van brons en messing.
Un lot de trois coupes en bronze et laiton, style Baroque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 120 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 315 x 215 cmEstimate: € 60 / 80 -
#238Een zilveren milieu-de-table met een gedreven bloemendecor. Engelse keuren: London 1891, maker E.F.H.T en handelsmerk Hall & C°, Manchester. Eind XIXe eeuw.
Un milieu-de-table en argent avec un décor de fleurs repoussé. Poinçons anglais: Londres 1891, orfèvre E.F.H.T. et revendeur Hall & C°, Manchester. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. l: 30 cm 418,60 gEstimate: € 200 / 300

