Other lots in this auction
-
#53“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk.
“La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#13Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.
Lot de porcelaines diverses comprenant une dame en porcelaine de Saxe, deux cendriers d’Imari, deux tasses et un bouquet de fleurs.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#816LimogesEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?
Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#157“Engel met vogel”. Een beeld van zwartgepatineerd brons.
”Ange et oiseau”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#411Een serveerwagentje met een glazen blad met onderaan een oude prent met een jachttafereel. Medio XXe eeuw.
Un chariot de service avec un plateau en verre, et en dessous une ancienne illustration d’une scène de chasse. Mi XXième siècle.No longer availableDim. 73 x 80 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#545SwarovskiEen lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een zeilboot, een schommelpaard, een race-auto en een vliegtuig.
Lot d’objets en cristal taillé incolore comprenant un voilier, un cheval à balançoire, une voiture de course et un avion.No longer availableDim. h: 3 - 10 cmEstimate: € 140 / 200 -
#435Een lot van negen tropische schelpen, waaronder enkele strombusschelpen.
Un lot de neuf coquillages tropicales, dont quelques coquillages strombus.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#531Een art deco schouwpendule van arduin en onyx, versierd met twee herten van zamak.
Garniture de cheminée art déco en pierre de taille et onyx décorée de deux cerfs en régule.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 70 / 100 -
#782Sanson“Les Provinces Pays Bas Catholiques”. Oude ingekleurde kaart. XVIIde eeuw.
“Les Provinces Pays Bas Catholiques”. Carte ancienne colorée à la main. XVIIe siècle.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#813LimogesEen koffiepot, een suikerpot en een melkkannetje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Une cafetière, un sucrier et un pot à lait en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#303Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#220Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van Christus.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif représentant le Christ.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 180 / 220

