Een messingen inktpot in Lodewijk Xv-stijl met porseleinen recipiënt.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#537Een vaas met famille-rosedecor.
Vase en porcelaine à décor famille rose.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 180 -
#583GucciEen lederen handtas. Met stofhoes.
#627Een reeks van zes stoelen met getorste poten en lederen bekleding.
#824Een klein rechthoekig bijzettafeltje met gedraaide pootjes.
Petite table d’appoint rectangulaire aux pieds tournés à étranglements.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#10Een lot varia waaronder een ivoren halssnoer met een pagode met Fujiyama in de achtergrond en een olifantenhoofd. We voegen er een te herstellen halssnoer van ivoor en parels en een aantal oude juwelen aan toe.
Lot varié dont un coliier en ivoire représentant une pagode et le Mont Fuji, ainsi qu’une tête d’éléphant. Nous ajoutons un collier à réparer en ivoire et perles et quelques vieux bijoux. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#529Drie Japanse houtsneden: Kunihiro, “Kabuki-acteur” (vochtschade) en twee andere.
Trois gravures sur bois japonais: Kunihiro, “Acteur de kabuki” (taches d’humidité) et deux autres.No longer availableDim. 29 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
”La déploration du Christ”. Un groupe en bronze sur pied de marbre vert. Signé ‘Calvaire’ d’après une oeuvre de Picavel. Pied à rattacher.No longer availableEstimate: € 50 / 80