Other lots in this auction
-
#130
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 7,31 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#567
Een antiek Chinees geldstuk. Gemerkt onderaan.
Pièce de monnaie chinois ancienne. Marque au verso.No longer availableDim. b: 7 cmEstimate: € 200 / 260 -
#237
“Het gevecht tegen de poema”. Een beeld van bruingepatineerd brons op houten voetstuk. Naar een werk van Charles Russel.
”Le combat avec le puma”. Une statue en bronze sur socle en bois. d’après une oeuvre de Charles Russel.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#125
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6,23 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,23 ct.No longer availableDim. 17,63 gEstimate: € 3500 / 4000 -
#97
Een neobarokke putti van zamak. Zichtbare naden.
Un putti de style Baroque en regule. Jointures apparentes.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#53
“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk.
“La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#714Salvador Dali
“Symbolische voorstelling”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 80/145 buiten de plaat.
“Représentation symbolique”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 80/145 hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 32 cmEstimate: € 200 / 220 -
#541
Een vaas van cloisonné op rood koper.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#598
Een partij diverse postzegels in 13 albums. 1. Oude koloniale en exotische zegels. 2. Oude Canada, Brazilië enz. 3. Scouting 1998. 4. België ± 1998 - 2000. 5. Oude, Afrika. 6. Oude, Portugal, Spanje e.a. 7. Congo Vrijstaat, Belgisch Congo, Congo, Zaire e.a. 8. Azië (oude Indische e.a.). 9. Oude, Polen, Eilanden, Koloniaal e.a. 10. Australië, Iran, Irak, Israël enz. 11. Oude, Hongarije, Joegoslavië, Polen e.a. 12. Noord-Afrika e.a. 13. Belgisch koningshuis. Plus enkele Belgische eerstedaguitgaven(..)
Collection de timbres postes en 13 albums. 1. Timbres coloniaux et exotiques anciens. 2. Canada, Brésil etc. anciens. 3. Scouting 1998. 4. Belgique ± 1998-2000. 5. Anciens timbres d’Afrique. 6. Anciens timbres Portugal, Espagne e.a. 7. Congo Etat Indépendant, Congo, Zaïre e.a. 8. Asie (anciens Inde e.a.) 9. Pologne, Iles, Colonies etc. 10. Australie, Iran, Iraq, Israël e.a. 11. Anciens Hongrie, Yougoslavie, Pologne e.a. 12. Afrique du Nord e.a. 13. Maison Royale Belge. Ainsi que quelques édition(..)No longer availableEstimate: € 260 / 280 -
#356Meshed
Perzische loper van wol. Handgeknoopt.
Un couloir persan en laine nouée main.No longer availableDim. 400 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#38
Twee poederdoosjes, waarvan één van wortelhout.
Deux poudriers, dont un en ronce.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#560Swarovski
“Antonio”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijkse uitgave 2003. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Antonio”. Objets en cristal de la série “Magie de la danse” d’après un modèle de Martin Zendron. Edition annuelle 2003. Dans la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 160