#22H. Zondervan
Een oude barometer. Werkende staat.
#19
Partij gravures m.b.t. Mechelen.
Quelques gravures en relation avec la ville de Malines.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#72Henri Ottevaere
“Landschap te Faulx”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
”Paysage à Faulx”. Huile sur toile. Signée et datée 1927.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250/300 -
#625
Een gebeeldhouwde eikenhouten console met tussenblad en een lade.
Console en chêne sculpté de style Renaissance à un tiroir et à tablette d’entretoise.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#738
Een zittende wijze van oranje en bruin porselein op een koperen lampmontuur.
#647
Buste de Christ en ivoire sculpté. Vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100/120 -
#267
“Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
#508
Lot de bois sculpté comprenant un encensoir en forme d’un Bouddha assis, un sage chinois, un encensoir japonais et une tête de femme thaï.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#313
Een oude polyphoon met een dertigtal platen.
#558H. Poncet
Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.
Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/300 -
#30
Bague en or jaune 18 ct en forme de serpents sertie de pierres de fantaisie. Ainsi qu’un pendentif aux hiéroglyphes.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 120/150 -
#180
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 33,14 gEstimate: € 900/1000