#59Ann StonelakeEen proeflap met een hymne (’Rouse my soul from deadly slumber...”, bloemen en dieren in naald-en borduurwerk. Aged 12, Year 1821.
Ouvrage d’épreuve représentant une hymne (Rouse my soul from deadly slumber...”, des fleurs et des animaux. Aged 12; Year 1821.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#727Een paar theepotjes van meerkleurig Imari-porselein.
Paire de théières en porcelaine d’Imari polychrome.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#738Een coupe van geslepen kleurloos kristal op voet.
#538Een siervaasje en een wijze van gesculpteerd jade. Op houten sokkel.
Vase décoratif et statuette d’un sage en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 19 & 23 (m.s.)Estimate: € 300 / 350 -
#280Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct. en een centrale smaragd van +/- 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une émeraude centrale de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 450 / 550 -
#591Een paar kindjes van zandsteen.
#230Twee 18 karaats geel gouden trouwringen van 9,16 g en één 22 karaats geel gouden trouwring van 3,60 g.
Deux alliances en or jaune 18 K (9,16 g) et une en or jaune 22 K (3,60 g).No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#379Een rotan salontafel. Sletig.
#425Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.
Une vieille horloge murale ronde. Avec pendule et poids.No longer availableDim. 34 diaEstimate: € 40 / 50 -
#577Een voorstelling van een wijze met kind en bok van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
Sage avec enfant et bouc en ivoire finement sculpté. Sur socle en bois. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cm (z.s.)Estimate: € 300 / 400 -
#617Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.
Paire de grandes lanternes murales en fer.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 850 / 1000