#423
Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met drie kaarsenhouders.
#438
Petit vase en faïence à décor végétal peint à la main. Glaçure irisante.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 32/36 -
Twee rechthoekige en een ronde bloembak.
#191Pierre Huber
Een vuurvergulde bronzen schouwpendule met een allegorisch bas-reliëf op de koopvaardij in de basis. Bovenaan een tafereel van een pijprokende Moriaan bij een scheepsvracht met anker. Gemerkt op de wijzerplaat. XIXe eeuw.
Pendule en bronze doré au feu. Base décorée d’un bas relief allégorique sur la flotte marchande. A côté de l’horloge un Maure fumant sa pipe, de l’autre côte un ancre. Marque sur le cadran. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 7000/8000 -
#644
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
#679
Een regulateur in houten kast. Met slinger en sleutel.
#455
Glazen designvaas genre Murano met oranje tint.
#163‘Must’ de Cartier
Een zonnebril in origineel etui en met certificaat
#447
Een antieke houten hoedenvorm.
Forme de chapeau en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#165
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale turkoois.
Bague en or jaune 18 K sertie d’une turquoise centrale.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 200/250 -
#419
“Compositie op bruin papier”. Draagt een handtekening.
#695
Een antieke Franse mahoniehouten canapé.