Other lots in this auction
-
#274Dumont
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#30
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een saffier van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et un saphir de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 500/600 -
#320
Een paar 18 karaats wit gouden druppelvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,88 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de larmes sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,88 ct.No longer availableDim. 5,99 gEstimate: € 1200/1300 -
#166
Een hardhouten commode met vijf laden en een marmeren blad, versierd met ingelegde motieven van parelmoer en details van ivoor en ebbenhout.
Une commode en bois dur à cinq tiroirs et tablette en marbre, décorations incrustées en nacre, détails en ébène et ivoire.No longer availableDim. 138 x 117 x 58 cmEstimate: € 400/600 -
#156
Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#482
“Winters landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#114Walter NeuhofPeriod: 1904-1982
“Winters beekje met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ruisseau hivernal et saules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#643
“Man met mand vol kostbaarheden op de rug van een zwaluw”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme et panier remplis de choses précieuses sur le dos d’une hirondelle”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80/120 -
#850
Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan.
Une petite armoire en chêne à une porte et un tiroir au dessus.No longer availableDim. 91 x 36 x 66 cmEstimate: € 25/45 -
#354Louise Minne
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 30/50 -
#38
Een paar vazen van Vieux Paris porselein met een polychroom decor van vissers.
Une paire de vases en porcelaine Vieux Paris, décor de pêcheurs polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#348
Een lot van vijf oude nautische kaarten:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.
Un lot de cinq cartes nautiques:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.No longer availableEstimate: € 60/80