#194
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#391
Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
#26
Een eikenhouten hangvitrine met één deur.
#788
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#384
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#42
Een plantenstaander van steengoed, versierd met een meerkleurig reliëfdecor.
#144Henri De Clerck
#509
”Dames”. Aquarelle et fusain sur papier. Porte le monogramme ‘PvdH’.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100 / 200 -
#254K.M. Claessens
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#212Constant CapPeriod: 1842-1915
”La leçon de religion ou Ou est Dieu”. Huile sur toile. Signée et Anvers.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#669Francisco Diaz DiazPeriod: 1918 - 1989
”Portrait d’homme”, “Portrait de femme” & “Personnages”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole. Signées.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#340
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 650 / 750