#722Edel
“Gitane” & “Man, vrouw & appel”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
”Gitane”, “Homme, femme et pomme”. Techniques mixtes sur papier. Signés.No longer availableDim. 35 x 35 & 52 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#501
Twee Chinese theepotjes van blauw en wit porselein.
#54A. Drumé
“Landschap met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#430
Bague en or jaune 14 ct sertie d’une améthyste centrale de ± 0,50 ct et de petits brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,27 gEstimate: € 150/250 -
#667
Een ceremonieel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre de cérémonie en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 65/75 -
#212Constant CapPeriod: 1842-1915
“De Godsdienstles of Waar is God”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Antwerpen”.
”La leçon de religion ou Ou est Dieu”. Huile sur toile. Signée et Anvers.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 2000/3000 -
#456
Een Caucaze karpet van wol.
#53
Twee oude fotocamera’s. Kodak & Zeiss.
#439
Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.
#202Frans Van Mieris
“De charmeur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Le charmeur”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 26 x 23 cmEstimate: € 1500/2000 -
#326
Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#748
Een lot van 38 albums van Suske en WIske, waarbij 10 eerste uitgaven.
Un lot de 38 albums de Suske en Wiske, dont 10 premières parutions.No longer availableEstimate: € 60/70