Other lots in this auction
-
#714
Een vaas van rood Muranoglas met gouden spikkels.
Un vase en verre de Murano rouge avec des taches d'or.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65/80 -
#438
Een paar kommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor op blauwe fond. Eén gebarsten, één met minieme randschilfer.
Une paire de bols en porcelaine de Chine à décor floral multicolore sur fond bleu. Un fêlé, un avec un petit bord écaillé.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 30/40 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 3,35gEstimate: € 250/350 -
#426
Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.
Lot de six chaises en acajou (deux modèles, un dossier abîmé). Nous ajoutons une chaise volante recouverte de la même façon.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#778
Twee verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk, waarvan één gemerkt van Boch.
Deux vases en terre cuite multicolores différents, dont l'un est marqué par Boch.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 32/40 -
#164G. Lambert
“Schapen en kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Moutons et poulets . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 150/250 -
#218
“Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op voetstuk van rood en zwart marmer, naar een werk van Chiparus.
Danseur . Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre rouge et noir, d'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200/240 -
#403
Een paar porseleinen koffiepotten met blauwe en vergulde randen en een derde van Naams aardewerk. Omstreeks 1900.
Une paire de cafetières en porcelaine à bords bleus et dorés et un tiers de poterie de Namur. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/60 -
#741
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met drie oren en een druppelmotief in reliëf.
Un vase en terre cuite émaillée multicolore avec trois anses et un motif de goutte en relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 32/40 -
#629
Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
Un lot de quatre vases et un vase à couvercle en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50/80 -
#183
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Girandoles en bronze à six bras légers et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/220 -
#599
“Mao Xe Dong”. Een reeks van tien ingekaderde zeefdrukken naar het werk van Andy Warhol uit 1972.
Mao Tse Tung . Une série de dix sérigraphies encadrées basées sur le travail d'Andy Warhol de 1972.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 700/900