#421
Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
Une série de verres en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#415
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een half edelsteen.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 80/120 -
#554Roger Dudant
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
”Composition”. Une lithographie. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 58 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#399Jaak Gorus
“Schoolgaande”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Ecolier”. Une eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 25/35 -
#779
Une table de salon carrée en bois laqué noir , décor en pierre dure sous verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#403
Een art deco vaas van amberkleurig glas. Kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 32/36 -
#784
Een bonheur du jour van notenhout.
#32
Een plantenstaander van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Un support pour plantes en faïence belge polychrome.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40/60 -
#544
“Modern”. Olieverf op doek.
”Moderne”. Huile sur toile.No longer availableDim. 112 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#631
Een grote buikvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig perzikendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.
Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor de pêches polychrome sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 700/750 -
#248
#148
Een lot bestaande uit zeven schelpen, drie koralen en een zee-egel.
Un lot de sept coquillages, trois coraux et un oursin.No longer availableEstimate: € 130/150