Other lots in this auction
-
#453
Een grote en een kleine vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Un grand et un plus petit vase en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32
“De rechtszaal”. Litho naar H. Daumier.
”La Court”. Une lithographie d’après H. Daumier.No longer availableDim. 14 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#149
“Nachtlandschap met burcht en koeien”. Olie- en goudverf op paneel. Achteraan op de lijst een oude toeschrijving aan Léon Brunin.
”Paysage de nuit, fort et vaches”. Huile et peinture d’or sur panneau. Dédicace à l’arrière sur le cadre : Léon Brunin.No longer availableDim. 43 x 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#810
Een smeedijzeren kandelaar.
Candélabre en fer forgé.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 50 / 70 -
#327C. Mahillon
Een messingen eufonium.
Un tuba ténor en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#659
“Italianiserend landschap”. Gemengde techniek.
“Paysage italianisant”. Technique mixte.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#585Swarovski
“Pinguinkoppel met kuiken”. Twee beeldjes van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
“Couple de pingouins avec poussin”. Deux statuettes en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 200 / 300 -
#314Floris Jespers
“Zittende man”. Houtskooltekening. Achteraan gecertifieerd door Weduwe Gaston Burssens e.a.
”Homme assis”. Dessin au fusain. Certifié par la Veuve Gaston Burssens e.a. à l’arrière.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#562Corneille
“Vrouw met kat en vogel”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 113/150 buiten de plaat.
“Femme, chat et oiseau”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 113/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#553
Een okimono van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van talrijke personages en een aap voor een boom. Japan, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt in rode lak.
Un okimono en ivoire sculpté, représentant plusieurs personnages et un singe devant un arbre. Japon, XIXième siècle. Marque sous la base en laque rouge.No longer availableDim. H: 11 cmEstimate: € 200 / 280 -
#694Pablo Picasso
“Musicerende naakten”. Litho. Gesigneerd in de plaat. Achteraan: 907 uitgave Euro Art 1975.
“Nus jouant de la musique”. Litho. Signée dans la planches. Au verso: “907 ed. Euro Art 1975”.No longer availableDim. 31 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#669
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Roosenboom.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Porte une signature: Roosenboom.No longer availableDim. 17 x 25 cmEstimate: € 80 / 120