Other lots in this auction
-
#774“Sovereign of the Seas”. Gravure ingekleurd van 10 exemplaren. Achteraan gesigneerd Winckels 1936.
“Sovereign of the Seas”. Gravure colorée. Edition de 10 exeplaires. Signée au verso: Winckels 1936.No longer availableDim. 38 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#147“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 350 / 500 -
#311Miniatuur op ivoor. Tijdperk Charles X (omstreeks 1830). Gemonogrammeerd L.D. (?)
Miniature sur ivoire. Epoque Charles X (vers 1830). Porte le monogramme: L.D.No longer availableDim. H.9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#26Joseph Van Luppen“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petit ruisseau de montagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 178 cmEstimate: € 200 / 300 -
#806Een rond bijzetkastje van gefineerd hout met één deur en een rond roodmarmeren blad.
Une petite armoire ronde en bois de placage à une porte et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 70 x Ø 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#496Een sobere eikenhouten tafel. Het blad versierd met Perzische tegels, waarbij twee zeshoekige met personages en vier vierkante met vissen. Omstreeks 1800.
Table sobre en chêne. La tablette incrustée de carreaux persans dont deux hexagonaux avec personnages et quatre carrés avec poissons. Vers 1800.No longer availableDim. 175 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#792Een lot van 33 filmaffiches, waarvan drie ingekaderd.
Lot de 33 affiches de cinéma dont trois encadrées.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 160 / 200 -
#555SwarovskiEen eekhoorn op zwart voetstukje, een bloemstukje op rond spiegeltje en een zwaantje (logo) van geslepen kristal op een klein zuiltje. De eerste twee ter gelegenheid van het resp. 10- en 15-jarige jubileum van de Swarovski Collectors Society.
Chevreuil sur socle noir, bouquet de fleurs sur miroir rond et petit cygne (logo de Swarovski) en cristal taillé sur colonnette. Les deux premiers resp. 10 et 15ième anniversaire de la Swarovski Collectors Society.No longer availableDim. h: 4,5 - 7 cmEstimate: € 100 / 150 -
#194Jef Van Leemputten“Koets met twee paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Char avec deux chevaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#107Een maquette van een zeilschip.
Un voilier en maquette.No longer availableDim. 72 x 80 cmEstimate: € 100 / 140 -
#337Een basis van een verguld bronzen pendule, versierd met twee zittende putti. Twee pootjes en de pendule manco.
La base d’une garniture de cheminée avec une décoration de deux putti assis. Pendule et deux pieds manquants.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#153“Jonge vrouw bij een bron”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren voetstuk. Naar een werk van Moreau.
”Jeune femme prés de la source”. Une statue en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 450 / 650

