Other lots in this auction
-
#154Auguste MusinPeriod: 1852 - 1923
“Uitvarende vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche quittant le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 1400 / 1800 -
#186
Een notenhouten secretaire met zwartgelakte lijsten met twee laden bovenaan en twee laden binnenin.
Un secrétaire en noyer, cadres laqués , deux tiroirs au dessus et deux tiroirs à l’intérieur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#453Lalique, France
Een eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Un écureuil et un pigeon de paix en cristal partiellement incolore. Marque.No longer availableDim. h: 9 & 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#392P.L. Debucourt
Drie kleurengravures naar Vernet. XIXde eeuw.
Trois gravures en couleurs d’après Vernet. XIXème siècle.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#718
Een lot van 36 albums van “Eric de Noorman”. Hans G. Kresse. Uitgeverij Het Laatste Nieuws.
Un lot de 36 albums de “Eric de Noorman”. Hans G. Kresse. Edition Het Laatste Nieuws.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#264L. Blanpain
“Rijkswachtofficier te paard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1887.
”Officier de la Gendarmerie à cheval”. Huile sur panneau. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 28 x 32 cmEstimate: € 180 / 220 -
#253
Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp (barst in het glas).
Une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles sous cloche. (cassure dans le verre).No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#161
Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 delen, in-4°, goede staat, mooie harde covers met reliëfdruk. Deel 4 is de “Atlas” met 14 uitklapbare kleurenmodellen.
Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 vol., in-4°, bon état, jolies couvertures dures imprimées en relief. Vol. 4 est l’“Atlas” avec 14 modèles dépliants en couleurs.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#189Henri Van ZuylenPeriod: 1860 - 1941
“Leeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Lion”. Huile sur panneau. Signé et daté 1910.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 250 / 300 -
#130
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met een centrale citrine van ± 5 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie d’une citrine centrale de ± 5 ct et de brillants ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 800 / 1000 -
#5
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljantje van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100 / 120 -
#321Fuerstenberg
Een driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.
Un service à café en trois pièces, porcelaine blanche monochrome, montures en argent. Le couvercle du sucrier manquant.No longer availableEstimate: € 30 / 40