Other lots in this auction
-
#357
Een lot antiek kristal, bestaande uit twee geslepen kleurloze coupes en zes groene glaasjes op voet (in twee modellen).
Lot de cristaux anciens comprenant deux coupes taillés incolores et six verres verts sur pied (deux modèles).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#395
Een lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden, oorbellen en broches. e.a.
Lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets, boucles d’oreilles, broches e.a.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#204Nico VrielinkPeriod: °1958
“Indonesische vrouw”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Femme indonésienne”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 750/900 -
#367
Een lot van vijf hoornvazen van Brussels porselein, waarbij er twee een koppel vormen. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant un couple. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 19 cmEstimate: € 40/50 -
#640Tissot
Een kleine antieke dameshorloge in 18 karaats geelgouden kast.
Petite montre à bracelet ancienne à boîtier en or jaune 18 K.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#386
Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#172
Tazza met geëmailleerde rand en onyxen plat, gedragen door een bronzen gevleugelde leeuw. Begin XXste eeuw.
Tazza à bord émaillé et centre en onyx, portée par un lion ailé en bronze. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#265
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge met sleutel.
Une montre de poche gravée en or jaune 18 carats avec clé.No longer availableDim. 25,79 gEstimate: € 400/500 -
#279Herman Grieten
“Stilleven met sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 30/50 -
#421
Een Belgische klaroen met boek: “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.
Clairon belge et livre “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#635
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen en twee verschillende te herstellen armbandjes waarvan één bezet met roze kwarts.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 14 carats et deux bracelets réparables différents, l'un serti de quartz rose.No longer availableDim. 4,26 gEstimate: € 100/150 -
#358
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een snavelkan, een groenteschaal, een sausterrine en een theepot. Engels en Frans werk.
Lot de métal argenté comprenant une cruche à bec, un légumier, une terrine à sauce et une théière. Travail anglais et français.No longer availableDim. l: 14 - 20 cmEstimate: € 30/50