Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met cloisonné en met een textielarmband.
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met cloisonné en met een textielarmband.

Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met cloisonné en met een textielarmband.

Montre de dame en or jaune 18 ct ornée de fleurs cloisonnées, bracelet d’origine en textile fleuri.
Dim. bruto: 11,42 g
SKU: 1004180095.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #404

    “Kruisafname” & “Vrouw met Pegasus.” Houtskool en pastel op papier.

    ”La descente de Croix” & “Femme avec Pegase”. Fusain et pastel sur papier.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #510
    Swarovski

    “Assepoester”. Een groep van deels gesatineerd kristal met los muiltje. De basis licht beschadigd. In originele doos.

    “Cendrillon”. Groupe en cristal partiellement satiné et avec soulier amovible. Base légèrement accidentée. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #808

    Vier houten bijzetmeubeltjes met een entretoise en met twee uitschuifbare bladen bovenaan.

    Quatre meubles d’appoint à entretoise et à deux tablettes glissantes.
    No longer available
    Dim. 56 x 40 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #293

    Een vaasje van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van bloemen en vogels. Naar een model van Colenbrander.

    Un petit vase en porcelaine polychrome, style Art Nouveau, décor de fleurs et oiseaux. D’après un modèle de Colenbrander.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #770

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 156 x 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #138

    Een schouwpendule van verguld koper en albast, getooid met allegorische beelden van de visserij en de jacht. Compleet.

    Une pendule de cheminée en cuivre doré et albâtre, décorée de scènes de chasse et de pêche. Complète.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #606

    Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.

    Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 169 x 154 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #688
    E. Bouret

    “La frileuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “La frileuse”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #550
    Swarovski

    “De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking en met display.

    “L’unicorne”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Martin Zendron. Edition annuelle 1996. Dans une boîte d’origine et avec display.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #45

    Een art nouveau platina horlogehouder bezet 18 diamantjes oude slijp en met lapis lazuli.

    Boîtier d’horloge de dame art nouveau en platine serti de 18 petits diamants de taille ancienne et de lapis-lazuli.
    No longer available
    Dim. 9,88 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #644

    “Achtertuin”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Frans Hoek. Klein letsel.

    “Jardin” Huile sur toile. Attribuée à Frans Hoek. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #328

    Een paar borden van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks.

    Deux assiettes en faïence française.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More