Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met cloisonné en met een textielarmband.
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met cloisonné en met een textielarmband.

Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met cloisonné en met een textielarmband.

Montre de dame en or jaune 18 ct ornée de fleurs cloisonnées, bracelet d’origine en textile fleuri.
Dim. bruto: 11,42 g
SKU: 1004180095.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #359

    “Bourgondische hertog en zijn gevolg”. Een recent wandtapijt.

    “Le Duc de Bourgogne et son cortège”. Tapisserie récente.
    No longer available
    Dim. 140 x 130 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #156

    Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.

    Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 145 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #507

    Drie verschillende vazen van Cantonporselein. Recent werk.

    Trois vases différents en porcelaine de Canton. Travail récent.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #204
    Paul Delvaux

    “Vrouwelijk naakt en man”. Ets, met de hand ingekleurd. E.A. en gesigneerd.

    ”Nu féminin et homme”. Une eau-forte colorée à la main. E.A. et signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 30 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #3
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen afbeeldingen van sterrenbeelden. Gemerkt onderaan. We voegen er twee gekleurde borrelglaasjes aan toe.

    Une série de six sous-verres en cristal incolore taillé, représentant les signes du zodiaque. Marque en dessous. Nous ajoutons deux petits verres à schnaps.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een Chinese figuur van gesculpteerd hout en een blok roze jade met een landschapsdecor in reliëf.

    Personnage chinois en bois sculpté, ainsi qu’un morceau de jade rose décoré d’un paysage en relief.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #496

    Een sobere eikenhouten tafel. Het blad versierd met Perzische tegels, waarbij twee zeshoekige met personages en vier vierkante met vissen. Omstreeks 1800.

    Table sobre en chêne. La tablette incrustée de carreaux persans dont deux hexagonaux avec personnages et quatre carrés avec poissons. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 175 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #626

    Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.

    Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #75

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale saffier van ± 0,20 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir central de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,22 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #55

    Vijf verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met diamanten oude slijp, saffier, koraal en parels.

    Cinq différentes épingles en or jaune 18 ct serties de diamants de taille ancienne, de saphirs, de corail et de perles.
    No longer available
    Dim. bruto: 5,75 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #504

    “Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Schwimmer en gedateerd 1952.

    “Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature: Schwimmer et la date 1952.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #230

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee amethist cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. (stuk tussen ketting en hanger is geen goud).

    Chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et de deux cabochons d’améthyste ayant un poids total de ± 0,12 ct. La partie entre chaîne et pendentif n’est pas en or.
    No longer available
    Dim. 14,48 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More