#671Een gestileerd stenen beeld. Zimbabwe.
Sculpture stylisée en pierre. Zimbabwe.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
Statuette en turquoise sculptée représentant Guanyin et Bouddha. Mains cassées.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#240Baume & MercierEen 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz. Met certificaat en in origineel etui.
Montre en or jaune 18 ct au bracelet en cuir. Mouvement quartz.No longer availableDim. bruto: 32,40 gEstimate: € 700 / 900 -
#532Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.
#752“Ochtendlandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Prikker.
“Paysage matinal”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Prikker.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#276Een sobere eikenhouten tafel .
#54Diamantairswerktuig van gietijzer en messing.
Un instrument de diamantaire en laiton et fonte.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#749Main gauche van staal.
Main gauche en acier.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#555SwarovskiEen eekhoorn op zwart voetstukje, een bloemstukje op rond spiegeltje en een zwaantje (logo) van geslepen kristal op een klein zuiltje. De eerste twee ter gelegenheid van het resp. 10- en 15-jarige jubileum van de Swarovski Collectors Society.
#696Indo-BidjarEen wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
#686Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#11Een kruik (gemerkt Anette Royal) en een bord van meerkleurig aardewerk van Gouda.
Une cruche et une assiette en faïence de Gouda.No longer availableEstimate: € 30 / 40