Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met cloisonné en met een textielarmband.
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met cloisonné en met een textielarmband.

Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met cloisonné en met een textielarmband.

Montre de dame en or jaune 18 ct ornée de fleurs cloisonnées, bracelet d’origine en textile fleuri.
Dim. bruto: 11,42 g
SKU: 1004180095.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #516

    Een eikenhouten hedendaagse kolomvitrine.

    Une vitrine colonne en chêne.
    No longer available
    Dim. 200 x 95 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #151

    Een handtas van struisvogel leder. Gemerkt en met certificaat van Kampala Uganda. Patent 2753093.

    Un sac à main en cuir d’autruche. Marque et avec certificat de Kampala Ouganda. Patente 2753093.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #448

    Een driedelig tinnen koffiestel. Medio XXe eeuw.

    Service à café trois pièces en étain. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #52

    Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercg” & “Bernard”.

    Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 & 11 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #776
    Kazak

    Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.

    Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.
    No longer available
    Dim. 195 x 64 & 61 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #84
    Leon Riket
    Period: 1876 - 1938

    “Bloemenstilleven met rozen, klaprozen en andere”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    ”Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #309
    Jan Bazuin
    Period: 1930 - 2003

    “Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Nu couché”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #543

    Een kaststel van meerkleurig porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cabinet en porcelaine polychrome de Canton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 41,50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #558
    H. Poncet

    Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.

    Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #316
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #238

    Een zilveren milieu-de-table met een gedreven bloemendecor. Engelse keuren: London 1891, maker E.F.H.T en handelsmerk Hall & C°, Manchester. Eind XIXe eeuw.

    Un milieu-de-table en argent avec un décor de fleurs repoussé. Poinçons anglais: Londres 1891, orfèvre E.F.H.T. et revendeur Hall & C°, Manchester. Fin XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm 418,60 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #568

    Een bronzen vaas of hu, gemonteerd als lampenvoet. Naar archaïsch voorbeeld.

    Vase en bronze dite hu montée en pied de lampe, d’après un exemple archaïque.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More