Un lot de quatre sous-bouteilles anglais en argent et bois. Sans marques.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#631Een lage beukenhouten designtafel.
#669“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Roosenboom.
#91JunghansEen pendule van messing en glas, model “ATO”.
#202“La Duchesse de Pompadour en belle jardinière”. Pastel op papier naar het werk van Carle Van Loo in het Palais de Versailles. Draagt een handtekening. Waarschijnlijk XIXde eeuw.
”La Duchesse de Pompadour en belle jardinière. Pastel sur papier d’après une oeuvre de Carle Van Loo, Palais de Versailles. Porte une signature.No longer availableDim. 95 x 69 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#528“Keizerin”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Impératrice". Un netsuké en ivoire. Oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
”Personnage dans un intérieur”. Une gravure sur bois. Signée hors planche et monogramme dans la planche.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674“Staand naakt”. Potlood op papier. Omstreeks 1900.
#485SwarovskiEen Oriëntaals uitziend kristallen parfumflesje met gesatineerde stop en een deels gesatineerd kristallen boogje met zuiltjes. Beide gemerkt.
#133Een paar siervazen van meerkleurig en verguld Frans porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met verguld koperen monturen.
Deux vases en porcelaine de France polychrome et avec dorures, décor de fleurs peint à la main et montures en cuivre doré.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 240 / 360