Other lots in this auction
-
#359“Bourgondische hertog en zijn gevolg”. Een recent wandtapijt.
“Le Duc de Bourgogne et son cortège”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 140 x 130 cmEstimate: € 100 / 140 -
#156Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 200 / 240 -
#507Drie verschillende vazen van Cantonporselein. Recent werk.
Trois vases différents en porcelaine de Canton. Travail récent.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#204Paul Delvaux“Vrouwelijk naakt en man”. Ets, met de hand ingekleurd. E.A. en gesigneerd.
”Nu féminin et homme”. Une eau-forte colorée à la main. E.A. et signée.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#3Val St. LambertEen reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen afbeeldingen van sterrenbeelden. Gemerkt onderaan. We voegen er twee gekleurde borrelglaasjes aan toe.
Une série de six sous-verres en cristal incolore taillé, représentant les signes du zodiaque. Marque en dessous. Nous ajoutons deux petits verres à schnaps.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#698Een Chinese figuur van gesculpteerd hout en een blok roze jade met een landschapsdecor in reliëf.
Personnage chinois en bois sculpté, ainsi qu’un morceau de jade rose décoré d’un paysage en relief.No longer availableDim. h: 27 & 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#496Een sobere eikenhouten tafel. Het blad versierd met Perzische tegels, waarbij twee zeshoekige met personages en vier vierkante met vissen. Omstreeks 1800.
Table sobre en chêne. La tablette incrustée de carreaux persans dont deux hexagonaux avec personnages et quatre carrés avec poissons. Vers 1800.No longer availableDim. 175 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#626Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.
Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x Ø: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#75Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale saffier van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir central de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#55Vijf verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met diamanten oude slijp, saffier, koraal en parels.
Cinq différentes épingles en or jaune 18 ct serties de diamants de taille ancienne, de saphirs, de corail et de perles.No longer availableDim. bruto: 5,75 gEstimate: € 200 / 250 -
#504“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Schwimmer en gedateerd 1952.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature: Schwimmer et la date 1952.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#230Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee amethist cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. (stuk tussen ketting en hanger is geen goud).
Chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et de deux cabochons d’améthyste ayant un poids total de ± 0,12 ct. La partie entre chaîne et pendentif n’est pas en or.No longer availableDim. 14,48 gEstimate: € 300 / 400


