#781Les Ateliers L. M. à Bordeaux
Een thermometer achter glas.
Thermomètre sous verre.No longer availableDim. 102 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#763
Een verlengbare eikenhouten tafel. Vendée, Frankrijk, tijdperk Louis-Philippe
Table à allonges en chêne. Vendée, époque Louis-Philippe.No longer availableDim. Ø 116Estimate: € 180/240 -
#72Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée ‘55.No longer availableDim. 70 x 91 cmEstimate: € 120/200 -
#326
Een groen gelakte armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
#750Pierre Lannier
Een roestvrij stalen herenhorloge.
#81
Een oud kortzwaard met koperen handvat.
#662
#372
#75
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants et de rubis d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 300/400 -
#180
Bague en or blanc 18 K, sertie de deux brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct et d’une émeraude de +- 2,50 ct.No longer availableEstimate: € 600/800 -
#745Burberry Swiss Made
#307Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 100/150