#31Een set van drie plateel vaasjes, onderaan gemerkt.
#651“Ruiter te paard”. Een Japans bronzen beeld.
#226Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#244“Engel tussen de rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “L. Perrault”.
”Ange et roses”. Huile sur toile. Porte une signature: “L. Perrault”.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#453Een gewichtenset, volledig van 1 tot 500 gr.
Un ensemble de poids, complet, de 1 gr à 500 gr.No longer availableDim. 14 x 6,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#471Twee kleine schoteltjes van Chinees porselein met een famille rose-decor.
#19“Achterpoort ( begijnhof Lier) “. Een ets getekend Rom. Malfliet en genummerd: 8/100 buiten de plaat.
”Arrière-porte (béguinage à Lier)”. Une eau-forte signée Rom. Malfliet et numérotée 8/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
#150Een 18 karaats geel gouden ketting met gerecycleerde juwelen als hanger.
Une farde avec des jeux en papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#856Twee crapauds, bekleed met rood fluweel.
#639Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.
Une armoire à deux portes en chêne à tiroir au dessus.No longer availableDim. h: 160 x b: 120 cmEstimate: € 100 / 150