#305Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een citrine en aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une citrine et d’une aigue-marine ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 7,46 gEstimate: € 350 / 450 -
#439Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
#470Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#233Bors à CouneinsEen gedreven geelkoperen comtoiseklok. Compleet en in werkende staat.
#53Een porseleinen vaas met bloemenmotief.
#432Een vijfarmig koperen luchtertje.
#572Mary Verloop VLB“Mission” Kartondruk en collage. Gesigneerd.
”Mission”. Estampe sur carton et collage. Signée.No longer availableDim. 35 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#434Een paar wandlampen van hoorn met glazen kappen.
#385Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 550 / 650 -
#247Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
#639Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.
#495Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 36,25 gEstimate: € 750 / 850