#795Een lot van 18 Chinese porseleinen beeldjes. Gemerkt onderaan.
#11Een notenhouten pijp met klepje, een pijp van meerschuim in de vorm van een man met tulband en een beeldje van terracotta in de vorm van een rokende visser, gesigneerd ‘P. Grasso’.
Une pipe en noyer à clapet, une pipe en écume en forme d’un homme à turban et une statue en terre cuite en forme de pêcheur qui fume, signée ‘P. Grasso’.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13“Sint Barbara” & “Sint Rochus”. Twee beeldjes van Naams porselein.
#715Een zilveren armband met gouden bolletjes.
#455Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen.
#848Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
#501Een vaas en een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande stadstaferelen. Onderaan gemerkt.
Un vase et un pot à gingembre, décor polychrome de plusieurs scènes de ville. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 22 & 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un trumeau rectangulaire en bois à patine dorée.No longer availableDim. 184 x 179 cmEstimate: € 120 / 200