#859Een reeks van dertien moezelwijnglazen.
#617Een paar dekselvazen in blauw/wit porselein gekroond met foo honden.
#593“Man op reiger”. Een beeldje van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd Chinees ivoor. Onderaan gesigneerd. Restauratie
”Homme sur une grue”. Une statue en ivoire chinoise, partiellement sculptée et polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 160 -
#160Een paar 18 karaats drie kleurige gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,87 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or de trois couleurs 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,87 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 800 / 900 -
#898Kristallen whiskyset met karaf en ijsemmer.
#698Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
#747Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
#567Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. XIXe eeuw.
#725Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
”Femmes en conversation et fermette”. Huile sur toile. Retoilée. Monogramme en dessous à gauche.No longer availableDim. 71 x 91 cmEstimate: € 2500 / 4000