Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge. Swiss Made.
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge. Swiss Made.
Revue

Een 18 karaats geel gouden dameshorloge. Swiss Made.

Une montre pour dames en or jaune 18 ct. Fabrication Suisse.
Dim. 17,77 g
SKU: 2808180185.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #185
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #430

    Een serie van zes Victoriaanse stoelen en een “carver chair”.

    Une série de six chaises Victoriennes et une “carver chair”.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #88

    Een antiek flesvaasje van meerkleurig aardewerk met een bladerdecor.

    Petit flacon ancien en faïence polychrome à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #778
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van kleurloos en rood kristal. Gemerkt met label.

    Un grand vase en cristal rouge et incolore. Marque et label.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #506

    Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.

    Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 134 x 126 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #374
    Jan Waterschoot
    Period: 1892 - 1968

    Ets en gesigneerde postkaart van Stijn Streuvels. Bijgevoegd zijn twee postzegels met beeltenis van Stijn Streuvels.

    Eau-forte et photographie autographiée représentant Stijn Streuvels. Nous ajoutons deux timbres postes représentant l’écrivain.
    No longer available
    Dim. 9 x 6 cm (ets)
    Estimate: € 25 / 35
  • #534

    Een driedelig klokstel van verguld messing in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee grote kandelaars. De pendule versierd met barokke dolfijnen en bovenaan met een putto. Wijzers ontbreken.

    Une garniture de cheminée en laiton doré, style Louis XV, comprenant une pendule et deux grands chandeliers. La pendule est décorée de dauphins et un putto au dessus. Les aiguilles sont manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #710

    Een Amerikaans rolbureau van eikenhout met zeven laden. Met hijpassende stoel.

    Un bureau américain en chêne à sept tiroirs. Avec la chaise assortie.
    No longer available
    Dim. b: 134 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #567

    Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Versierd met twee draken in reliëf. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor de deux dragons en relief. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 7 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #116

    Een mahoniehouten tafel met zes gedraaide poten en zes bijhorende stoelen. Zes verlengbladen.

    Une table en acajou à six pieds torsadés et six chaises assorties. Six allonges.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #338

    Een oude wetenschappelijke weegschaal.

    Une ancienne balance de science.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #831

    Een kleine violontafel van mahoniehout in Louis-Philippestijl.

    Une petite table violon en acajou style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. b: 94 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #189
    Fréderic Mommen

    “Riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Petite rivière”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More