Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge. Swiss Made. (wieltje manco).
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge. Swiss Made. (wieltje manco).
Omega De Ville Quarts

Een 18 karaats geel gouden dameshorloge. Swiss Made. (wieltje manco).

Une montre pour dames en or jaune 18 ct. Fabrication Suisse. (Roulette manquante).
Dim. bruto: 19,35 g
SKU: 2808180080.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #10
    Tissot Stylist

    Mechanische horloge met vergulde kast en bandje. Inscriptie achteraan d.d. 1977. In Originele doos.

    Une horloge mécanique avec coffre argenté et bracelet. Inscription à l’arrière, 1977. Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #216

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #52
    Fr. Nobis

    “Hij gaat zijn weg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Il va son chemin”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #732
    A. Steel

    “Nachtelijk plattelandszicht”. Olieverf op paneel.

    ”Vue nocturne sur la campagne”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #50

    Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,72 ct. SI 3.

    Bague en or jaune 14 ct sertie d’un diamant central de ± 0,72 ct SI 3.
    No longer available
    Dim. 2,88 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #5

    Een art deco missaalset van leder met geldbeugel, paternoster in originele doos.

    Un ensemble de missel Art Déco en cuir avec un porte-monnaie et un rosaire dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #446

    Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.

    Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.
    No longer available
    Dim. 133 x 93 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #766

    Een sobere eikenhouten tafel met tapse poten en met drie laden in de gordel. Blad gebarsten.

    Une table en chêne sobre aux pieds fuseaux et un tiroir dans la ceinture. Fissure dans la tablette.
    No longer available
    Dim. 118 x 84 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #262
    Bernard Charoy
    Period: °1931

    “Meisje met parelsnoer”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 123/150 buiten de plaat.

    ”Fille avec un collier à perles”. Une lithographie. Signée et numérotée 123/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 59 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #491
    Jozef Kets

    Een masker van een Afrikaanse man van gepolychromeerd plaaster. Gesigneerd.

    Masque d’un homme africain en plâtre polychrome. Signé.
    No longer available
    Dim. 31 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    “Samoerai”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    “Samouraï”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #243

    Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.

    Jardinière art nouveau en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et deux putti. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More