Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge. Swiss Made. (wieltje manco).
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge. Swiss Made. (wieltje manco).
Omega De Ville Quarts

Een 18 karaats geel gouden dameshorloge. Swiss Made. (wieltje manco).

Une montre pour dames en or jaune 18 ct. Fabrication Suisse. (Roulette manquante).
Dim. bruto: 19,35 g
SKU: 2808180080.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #43

    Een lot XVIIIe eeuws tin, bestaande uit een koffiekan met getorste ribben, een Mechelse theepot en een zoutvaatje.

    Lot d’étains du XVIIIe siècle comprenant une cafetière aux côtes torses, une théière malinoise et une salière.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #192
    Rajmund Kanelba
    Period: 1897 - 1960

    “Brug over de Seine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1930.

    ”Pont et la Seine”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1930.
    No longer available
    Dim. 58 x 72 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #717

    Een Romeins kortzwaard met bronzen handvat.

    Une épée courte romaine à manche en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #637

    Een katana met handvat en schede van gesculpteerd been en messing, versierd met personages.

    Un katana avec manche et fourreau en os sculpté et laiton, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #226

    Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.

    Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 200 x 134 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #564

    Een zesladenkastje van zwartgelakt hout en versiering in de geest van Boulle.

    Une petite armoire à six tiroirs en bois laqué noir et décorations dans l'esprit de Boulle.
    No longer available
    Dim. 110 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #549
    Will Barnet
    Period: 1911 - 2012

    “Circe”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1979 en genummerd 249/300 buiten de plaat.

    ”Circé”. Une lithographie. Signée, datée 1979 et numérotée 249/300 hors planche.
    No longer available
    Dim. Ø: 69 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #523

    “Kaligraaf”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een houten voetstukje.

    “Calligraphe”. Statuette en ivoire sculpté partiellement polychromé et sur base en bois.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #450

    Een sobere houten dekenkist.

    Une malle à couvertures sobre.
    No longer available
    Dim. b: 108 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #550

    Een gefineerde klapsecretaire met een grote en twee kleine laden onder het klapblad.

    Un secrétaire en bois de placage à un grand et deux petits tiroirs sous la tablette rabattable.
    No longer available
    Dim. b: 110 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #389

    Een gevarieerd lot strips, waarbij Suske en Wiske, Nero en Sjors en Sjimmie.

    Un lot de bandes dessinées, dont Suske en Wiske, Nero, Sjors en Sjimmie.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #184
    Charles (?) Lebon

    “Vijver in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    ”Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 163 x 199 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More