Other lots in this auction
-
#664Chris MestdaghPeriod: °1959
Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#264
Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwspiegel.
Un miroir de cheminée en chêne sculpté.No longer availableDim. 135 x 92 cmEstimate: € 80/100 -
#411
Een vaas van steengoed met versiering van abstracte vogels. Gemonogrammeerd N.S.G.B.
Un vase en grès, décoration d’oiseaux abstraits. Signature N.S.G.B.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 36/40 -
#334S. Meskens
“Oude visser”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Vieux pêcheur”. Huile sur carton. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#721
Een paar schotels van Imariporselein.
Une paire de plats en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40/60 -
#86
Een zwart en zilver gelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.
Une petite table laqué noir et argent à un tiroir, dans l’esprit de Boulle.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 65/75 -
#399
Een sierkom in meerkleurig kristal. Afwisselend mat en doorschijnend in golfpatroon.
Bol en cristal polychrome. Parties mates et claires en alternance formant des vagues.No longer availableDim. h 17 cm; B 30 cmEstimate: € 30/40 -
#373
Een grote bolle vaas van Booms glas met een decor van herten. Gesigneerd ‘Artuer’.
Un grand vase sphérique en verre de Boom, décor de cerfs. Signé: ‘Artuer’.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#860
Een 18 karaats wit en geel gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± van samen 1 ct. en een topaas van ± 10 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et une topaze de ± 10 ct.No longer availableDim. 14,50 gEstimate: € 500/600 -
#596330 x 210 cm
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 330 x 210 cmEstimate: € 200/220 -
#795
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 41Estimate: € 100/120 -
#771
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond met geschubd motief. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor polychrome d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches, sur fond à motif écaillé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 180/220