#438Een lot van zes oude gezelschapsspelen. Waaronder ‘The visible man’.
#597“Figuren”. Een modern bronzen beeld.
#817Een Madonna met Kind onder stolp. Eén vingertje manco.
Vierge à l’Enfant sous globe. Une doigt manque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#407Een mokkaserviesje van porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Compleet voor twaalf personen.
Un service à moka en porcelaine avec un décor polychrome de fleurs et de plantes. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#210Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
#657Een schaakspel in doos met inlegwerk.
Jeu d’échec dans sa boîte incrustée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#792Een lot van 33 filmaffiches, waarvan drie ingekaderd.
#400Drie parelhalssnoeren en een hanger van malachiet.
#567Een antiek Chinees geldstuk. Gemerkt onderaan.
#479“Zuiders landschap”. Olieverf. Niet ingelijst.
#501Zittende leeuw van gesculpteerd marmer.
Lion assis en marbre sculpté.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80 / 120