Other lots in this auction
-
Een messingen inktpot in Lodewijk Xv-stijl met porseleinen recipiënt.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#99“Hollands kanaal”. Olieverf op doek. Hollandse school, niet gesigneerd.
”Canal Hollandais”. Huile sur toile. Ecole Hollandaise, non-signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#342Jakob Smits“Christus met de Emmaüsgangers”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 65/120 buiten de plaat.
”Le Christ et pèlerins d’Emmaüs”. Une gravure. Signée et numérotée 65/120 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#238Een zilveren milieu-de-table met een gedreven bloemendecor. Engelse keuren: London 1891, maker E.F.H.T en handelsmerk Hall & C°, Manchester. Eind XIXe eeuw.
Un milieu-de-table en argent avec un décor de fleurs repoussé. Poinçons anglais: Londres 1891, orfèvre E.F.H.T. et revendeur Hall & C°, Manchester. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. l: 30 cm 418,60 gEstimate: € 200 / 300 -
#790Een art deco wandconsole met twee laden en twee deuren.
Une console murale à deux portes et deux tiroirs, art déco.No longer availableDim. 85 x 92 cmEstimate: € 60 / 80 -
#519Panamarenko“Milkyways and Happenings”. Kleurenlitho. Gesigneerd in de plaat en erbuiten.
“Milkyways and Happenings”. Litho en couleurs. Signée dans la planche et hors planche.No longer availableDim. 89 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#432Een serie van drie etsen door Theo De Wilde.
Une série de trois eaux-fortes par Theo De Wilde.No longer availableDim. 12 x 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#780Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#533Een beeldje van gesculpteerd turkoois in de vorm van een Guan-Yin en een voorstelling van Boeddha. Handjes gebroken.
Statuette en turquoise sculptée représentant Guanyin et Bouddha. Mains cassées.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#522J. Delvaux“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Vue de rue”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 110 x 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#198Een paar negenhoekige kandelaars op ronde voet. De basis met Franse keuren van omstreeks 1800, 800‰. De bovenkant vermoedelijk jonger van omstreeks 1880. Bruto 1260 gram.
Une paire de chandeliers à neuf côtes sur pieds ronds. La base avec poinçons français vers 1800, 800‰. Le dessus plus récent, +- 1880, 1260 grammes brut.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#505Swarovski“Crystal planet”. Een voorwerp van kleurloos en blauw kristal in de vorm van een vredesduif op een wereldbol. Een speciale millenniumuitgave uit 2000 naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Gemerkt. In originele doos.
“Crystal planet”. Objet en cristal incolore et bleu en forme d’une colombe de la paix sur une globe. Edition spéciale “millenium” de 2000 d’après un modèle de Anton Hirzinger. Avec marque et dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 100


