Other lots in this auction
-
#298Willy Vandersteen“De Rode Ridder”. Nummers 1 tem 106. We voegen er een uitgave van het Jommekes album no. 1 aan toe.
”De Rode Ridder”. Numéros 1-106. Nous ajoutons un album de Jommeke, numéro 1.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#8Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een vaasje, een een aantal schalen en twee verschillende specerijenstelletjes.
Un lot d’objets en métal argenté comprenant un petit vase, quelques plats et deux ensembles à épices.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#174Maurice BlieckPeriod: 1876-1922“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 57 cmEstimate: € 400 / 600 -
#454Kurt Lewy“Compositie”. Kleurpotlood. Gemonogrammeerd en gedateerd 1961.
”Composition”. Crayons couleurs. Monogrammé et daté 1961.No longer availableDim. 19,5 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432Een serie van drie etsen door Theo De Wilde.
Une série de trois eaux-fortes par Theo De Wilde.No longer availableDim. 12 x 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#315Bayel, FranceEen glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#373Een koperen plafonnière met glazen kap. Begin XXe eeuw.
Un plafonnier avec abat-jour en verre. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#149“Nachtlandschap met burcht en koeien”. Olie- en goudverf op paneel. Achteraan op de lijst een oude toeschrijving aan Léon Brunin.
”Paysage de nuit, fort et vaches”. Huile et peinture d’or sur panneau. Dédicace à l’arrière sur le cadre : Léon Brunin.No longer availableDim. 43 x 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#580Swarovski“Anna”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2004. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Anna”. Objet en cristal de la série “Magie de la Danse” d’après un modèle de Anton Hirziner. Edition annuelle 2004. Dans la boîte d’origine. Avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 120 / 160 -
#563Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 224 x 298 cmEstimate: € 100 / 160 -
#464“Compositie”. Aquarel. Gemonogrammeerd S.B.
”Composition”. Une aquarelle. Porte le monogramme S.B.No longer availableDim. 34,5 x 25 cmEstimate: € 40 / 60


