Other lots in this auction
-
#198
Een paar negenhoekige kandelaars op ronde voet. De basis met Franse keuren van omstreeks 1800, 800‰. De bovenkant vermoedelijk jonger van omstreeks 1880. Bruto 1260 gram.
Une paire de chandeliers à neuf côtes sur pieds ronds. La base avec poinçons français vers 1800, 800‰. Le dessus plus récent, +- 1880, 1260 grammes brut.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#446Henriette Ronner
“Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#732
Vier appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met telkens drie lichtpunten.
Quatre appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à trois lumières.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#780
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#7Val St. Lambert
Een milieu-de-table op drie pootjes, een coupe en een vaasje van geslepen kristal, resp. Rood en groen gekleurd in de massa. Allen gemerkt.
Un milieu de table sur trois petits pieds, une coupe et un vase en cristal taillé, resp. rouge et vert dans la masse. Avec marques.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#444
Drie schaduwbeelden polychroom met hoorn en vogelpennen. Indonesië.
Trois figures d’un théâtre d’ombres décorées de corne et de plumes d’oiseaux. Indonésie.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 50 / 60 -
#273
Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).
Une colonnette en bronze doré, motifs gothiques. A l'intérieur se trouve un manchon en laiton, et un éventail en papier dépliant à monter vers le haut. XIXième siècle (dégâts au papier).No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#569
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#315Bayel, France
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#533
Een beeldje van gesculpteerd turkoois in de vorm van een Guan-Yin en een voorstelling van Boeddha. Handjes gebroken.
Statuette en turquoise sculptée représentant Guanyin et Bouddha. Mains cassées.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#260
Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300 / 400 -
#742
Stalen degen.
Rapier en acier.No longer availableEstimate: € 120 / 200