Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden geajoureerde fotohanger.
Een 18 karaats geel gouden geajoureerde fotohanger.

Een 18 karaats geel gouden geajoureerde fotohanger.

Un pendentif à photographie en or jaune 18 ct. ajouré.
Dim. 7,48 g
SKU: 2808180075.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #75
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #420

    Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels

    Une petite table de couture avec incrustations. ± 1900. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #341
    Meriden Britannia Company, Connecticut

    Een vijfdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal in Duitse stijl, versierd met eikels en eikenbladeren. Gemerkt. Deksel suikerpot manco.

    Garniture à café et à thé en métal argenté de style allemand, décor aux glands et aux feuilles de chêne. Avec marque. Sucrier sans couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #589

    Een mahoniehouten jachtttafel in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.

    Une table de chasse en acajou, style Louis Philippe. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 126 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #646

    Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.

    Une petite vitrine ovale à la décoration de parquetterie et montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. b: 62 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #643

    Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotische voorstelling in reliëf van een vrouw die zich laat plezieren door een knaagdier in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant une femme qui se fait plaisir avec un rat dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 7 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #507

    “Geisha met tasje”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.

    “Geisha et sac à main”. Statuette en ivoire sculpté Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #678

    Een achthoekig bord van Chinees porselein met een famille-rosedecor van lange lijzen aan een tafel.

    Une assiette octogonale en porcelaine de Chine, décor famille-rose de longues élises.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    Een groot bord van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de Klauw.

    Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor de queue de paon. Marque sous la base De Klauw.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #297
    Vic Gentils
    Period: 1919 - 1997

    Een kunstwerk in de vorm van een kruis van smeedijzer en brons. Gesigneerd achteraan.

    Crucifix en bronze et fer forgé. Signé au verso.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #517

    Twee gesculpteerde Afrikaanse slagtanden in de vorm van een dubbele rij olifantjes. Begin XXste eeuw.

    Deux défenses africaines sculptées formant des queues d’éléphants. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #171

    Een tweeledige buffetkast van wortelhoutfineer met onderaan twee gebeeldhouwde paneeldeuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Un buffet à deux corps en bois de ronce, le dessous à deux portes panneaux sculptées et deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. h: 245 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #58

    Een oude kaugomballenautomaat van kunststof.

    Distributeur à chewing gum ancien en plastique rouge.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More