#367
Een paar rijkelijk uitgewerkte kaders van gebeeldhouwd hout in barokke stijl.
Une paire de cadres richement travaillés en bois sculpté en style baroque.No longer availableDim. 51 x 26 cmEstimate: € 160 / 200 -
#432
”Tutsi dansant”. Techniques mixtes sur panneau. Porte la signature: “Daxhelet”.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Adrienne Sotteau
“Koppel in een herberg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Gand, 53’.
”Couple dans une auberge”. Huile sur toile. Signée et datée :’Gand, 53’.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 260 / 340 -
#330
Een 18 karaats wit en geel geweven ring.
#774Lode SebregtsPeriod: 1906-2002
“Conversatie op straat”. Een ets. 1e staat, gesigneerd buiten de plaat.
#741
#785
#381
Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.
#760
Un petit meuble à archiver à sept tiroirs et 28 pigeonniers. Anciennement utilisé comme secrétaire ou cabinet.No longer availableDim. 94 x 87 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629
Een XIXe eeuwse tuinspiegel.
#434Frans Dille
“Siguenza VI.” en “Thema in verschillende toonaarden”. Gesigneerd buiten de plaat, en gedateerd resp. 1982, 1986.
“Siguenza VI.” et “Thema in verschillende toonaarden”. Signées resp. 1982, 1986.No longer availableDim. 8,5 x 22 cm &19 x 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#175
Une bague en or jaune et blanc 14 ct sertie d’un diamant orange central de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 120 / 160