Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde fotohouder en een kruisje.

Een 18 karaats geel gouden gegraveerde fotohouder en een kruisje.

Porte-photo en or jaune 18 ct gravé. Ainsi qu’un petit cruxifix.
Dim. 6,37 g
SKU: 1004180070.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #70
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #81
    Limoges

    Een paar schotels met groene rocaillerand en met romantische voorstellingen op het plat. Einde XIXde eeuw.

    Deux plats avec rebord en rocaille vert, scènes romantiques sur le plat. Fin XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #790

    Een art deco wandconsole met twee laden en twee deuren.

    Une console murale à deux portes et deux tiroirs, art déco.
    No longer available
    Dim. 85 x 92 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #793

    Een lot van drie kleurloze kristallen karaffen, waarbij één op voet.

    Lot de trois carafes en cristal incolore dont une sur piédouche.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #551

    Een vaas van Japans porselein met brede rand. XIXde eeuw, onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine chinoise avec un rebord large, marque en dessous.
    No longer available
    Dim. H. 51,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #176

    Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren onder een lade, het opzet met twee gedecoreerde en gevitreerde deuren boven vier bestekladen. XIXe eeuw.

    Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comprends deux portes à panneaux sous un tiroir, la partie de dessus comporte deux portes vitrées et dorées au dessus de quatre tiroirs à couverts. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 200 x 118 x 69 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #396

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 172 x 94 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #823

    Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes.

    Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.
    No longer available
    Dim. b: 77 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206

    Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.

    Une armoire à linge Anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 200 x 134 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #744
    Krachi

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 122 x 83 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #51

    Een reeks van elf z.g. Muziekborden. Frans werk.

    Une série de onze assiettes musicales.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #733

    Drie appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met telkens drie lichtpunten.

    Trois appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à trois lumières.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #167

    “Classicistische voorstelling”. Een bronzen beeld naar een werk van Bouval. Klein manco.

    ”Représentation classique”. Une statue en bronze d’après une oeuvre de Bouval. Petit manquement.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More