#412
”Mère et enfant”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 28.6.72. Verre cassé.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#573
Een cachepot van Imari-porselein.
#1Royal Copenhagen
Een paar fluitjes van meerkleurig porselein in de vorm van vogeltjes. Onderaan gemerkt.
#459J. I. Vdh
“Jachtstilleven” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#652
#67
Een lot van zes maatbekers van Brussels aardewerk, waarbij twee met tinnen deksel. XVIIIe en XIXe eeuw. Beschadigingen. We voegen er een XIXe eeuwse tinnen koffiekan met houten handvat aan toe.
Un lot de six mesures en faïence de Bruxelles, dont deux avec un couvercle en étain. XVIIIième et XIXième siècle. Dégâts. Nous ajoutons une cafetière avec une anse en bois du XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#544
“Futen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#600Swarovski
“Le paon”. Statuette en cristal taillé incolore et argent sterling sur socle en plastique. D’après un modèle par Adi Socker. Numérotée 5151/10.000. Dans la boîte d’origine avec certificat et livret.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 500 / 650 -
#438
Een lot van zes oude gezelschapsspelen. Waaronder ‘The visible man’.
#421
Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#737
Een lot van 29 Franstalige boeken met betrekking tot moderne kunstenaars.
#730
Vase “vintage” en faïence orange et noir. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50