#710Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#706
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#137Christofle
Een etui met twaalf lepels en twaalf vorken van verzilverd metaal.
#501
Een paar Chinese bronzen vaasjes, versierd met draken. Onderaan gemerkt.
#563
#777
Twee boeken: - “De geschiedenis van de Belgische auto” 1980.- “Cars”. 2000.
#629
Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
#673
Un plat décoratif en porcelaine de Chine à décor de plantes en sang et lait. Récent.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 220 / 260 -
#735
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#2M. Van Lent
“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#120
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec pendentif également montée en broche sertie de malachite.No longer availableDim. 47,97 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#473
Een lampenvoet van blauw crackleware.
Un pied de lampe en crackleware bleu clair.No longer availableDim. h: 34 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40