Similar lots by type
-
#80
Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.
Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,39 gEstimate: € 400/500 -
#559
“Dame aan zee”. Olieverf op paneel.
”Femme et la mer”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 500/800 -
#377
Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.
Un lot d’anciens timbres postes. Dont une série sur Christophe Colomb.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#829
“Soldaat van het Vreemdelingenlegioen”. Een beeld van gepolychromeerd Frans aardewerk. Gemerkt.
”Soldat de la Légion Etrangère”. Une statue en faïence française polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35/40 -
#196
Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600/650 -
#184
“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableDim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000/3000 -
#201
Een etui met ijslepelbestek voor twaalf personen en met serveerlepel. Gevermeilleerd zilver en versierd met Christus en de apostelen.
Etui contenant un service à glace pour douze personnes avec pelle de service. Argent massif partiellement vermeillé. Décor dite aux apôtres.No longer availableDim. 245 gEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#903
Een oude smeedijzeren poppenwagen.
Une voiture à poupées en fer forgé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#165
Een 18 karaats roze kleurige armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 1200/1400 -
#445
Een paar bolvormige hangers van amethist gemonteerd met 18 karaats geel goud. (één barstje in).
Une paire de pendentifs en forme de boule avec améthystes montées et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,39 gEstimate: € 50/70 -
#226
Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/220 -
#409
Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.
Une paire de coupelles en cristal. quelques dégâts au rebords.No longer availableDim. ø 15 cm; h: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#208Auguste Moreau
“Amors met kruik”. Twee beeldjes van verzilverd brons op marmeren voetstukjes. Gesigneerd.
”Amours et cruche”. Deux statues en bronze argenté sur socles en marbre. Signées.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 650/700 -
#218
Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.
Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.No longer availableDim. h: 9 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#417
Een vaas en een coupe van groen en kleurloos kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Un vase et une coupe en cristal vert et incolore. Probablement Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 10 & 18 cmEstimate: € 60/100 -
#895Longchamp
Een lange halssnoer van zilver en kalfsleder in originele doos. We voegen er een zilveren armband bezet met rodiet aan toe.
Un long collier en argent et cuir de veau, dans sa boîte d’origine. Nous ajoutons un bracelet en argent, serti de rhodite.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 100/200 -
#871
Een set van vijf vazen van kleurloze vazen met mauve motieven.
Un ensemble de cinq vases incolores, motifs mauves.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 40/50 -
#744
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#899
Een lot groen kristallen glazen in verschillende uitvoeringen. We voegen er een presse-papier aan toe.
Un lot de verres en cristal vert différents. Nous ajoutons un presse-papier.No longer availableEstimate: € 20/30