#730
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
#151Louis Vuitton
Een pochette model “Milla Trunk”. Limited edition.
#426
Een koffer met koperen reliëf met dorpstafereel.
#417
Een sierbord van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.
#547
Een paar ivoren erotische Japanse netsuke’s.
#398
Een oude horzel.
Une ancienne balance à crochet.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 25 / 30 -
#534
“Pijnlijke voeten”. Aquarel. Draagt een handtekening: Dooyewaard.
”Pieds douloureux”. Une aquarelle. Porte une signature: Dooyewaard.No longer availableDim. 21 x 14,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#103
“Jagende leeuwen” Een groep van porselein. Gemerkt: Royal Dux.
”Lions qui chassent”. Un groupe en porcelaine. Marque: Royal Dux.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 100 / 140 -
#836
Een witmetalen schildersezel.
#302Charles Melikoff
“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Voilier à la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Leonor Fini
“Vrouwenportret”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Un portrait de femme”. Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#819
Een lot van vier kleine Japanse schilderijtjes op papier.
Un lot de quatre petites peintures japonaises sur papier.No longer availableDim. 17 x 12; 4 x 19 & 20 x 25 cmEstimate: € 80 / 100