Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden geweven armband met een verlengstuk.

Een 18 karaats geel gouden geweven armband met een verlengstuk.

Bracelet en or jaune 18 K accompagné d’un allonge.
Dim. 92,28 g
SKU: 2508200095.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 2800 / 3000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #136

    Een XIXe eeuws mahoniehouten bed. Met baldakijn.

    Lit à baldaquin en acajou.
    No longer available
    Dim. 203 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #524

    Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.

    Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #221
    Staffordshire

    “Flight to Egypt” en “Return from Egypt”. Twee groepjes van polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Walton. Eerste helft XIXde eeuw. Kleine letseltjes.

    “Flight to Egypt” et “Return from Egypt”. Deux groupes en faïence polychrome. Marque au verso: Walton. Première moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #447

    Een antieke houten hoedenvorm.

    Forme de chapeau en bois.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #550

    Een paar ronde hoge tafeltjes in Régencestijl met drie poten, bronsbeslag en een marmeren blad.

    Paire de hautes tables rondes de style Régence sur trois pieds, montures en bronze en tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 400 / 420
  • #206

    Een eikenhouten eendeurskast, versierd met gesneden geometrische motieven.

    Meuble en chêne ouvrant à une porte décorée de motifs géométriques.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #192
    Jef Louis Van Leemputten
    Period: 1865 - 1948

    “Het binnen leiden van het vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La rentrée du bétail. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #25

    Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,60 ct.

    Bague en or blanc 14 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 2,39 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #460

    Twee zakhorloges - Montre Chemin-de-fer - met gegraveerde decors op de rugzijde. Eén gemerkt A. Rosskopf & Cie., de andere F. E. Rosskopf. Met chatelaines.

    Deux montres de gousset. “Montre Chemin-de-Fer” avec décor gravé. L’une marquée A.Rosskopf & Cie, l’autre F.E. Rosskopf. Avec châtelaines.
    No longer available
    Dim. Ø: 5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #214
    Adrianus Van der Schouw

    “Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #511

    Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #440
    Rosskopf & Cie.

    Twee zakhorloges in verzilverd metalen kast. Begin XXe eeuw. Eén in werkende staat, één te reviseren. Met chatelaines. We voegen er twee beschermkasten aan toe.

    Deux montres de gousset en métal argenté. Début du XXe siècle. L’une en état de marche, l’autre à réviser. Avec châtelaines. Nous ajoutons d’eux caisses de protection en métal.
    No longer available
    Dim. Ø: 5 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More