Other lots in this auction
-
#264Gies CosynsPeriod: 1920 - 1997
“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970
“Paysage des Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 380 / 450 -
#313Christofle, France
Een verzilverd metalen koffie- en theestel, bestaande uit een koffiepot, theepot, roomkannetje en suikerpot met -lepel.
Service à café et à thé en métal argenté comprenant cafetière, théière, pot à lait et sucrier avec cuillère.No longer availableDim. h: 10 - 20 cmEstimate: € 350 / 450 -
#271
“Vrouw met zwanen”. Een art deco groep van zamak op sokkel van arduin en rood marmer.
“Femme aux cygnes”. Groupe art déco en régule sur socle en pierre de taille et marbre rouge.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#462Jef De Coninck
“Vlassenbroek”. Drie studies, inkt op papier. Allen gesigneerd.
“Vlassenbroek”. Trois études en encre sur papier. Les trois signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#282Keith
Een paar landschappen op doek.
Paire de paysages sur toile.No longer availableDim. 22 x 39 cm en 22 x 39 cmEstimate: € 200 / 280 -
#90
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een luciferdoosje.
Pendentif en or jaune 18 K formant boîte à allumettes.No longer availableDim. 19,07 g 4,5 x 2,5 cmEstimate: € 350 / 450 -
#233Gallé
Een kleine jardinière van meerkleurig glas met een meerkleurig landschapsdecor. Gemerkt.
Petite jardinière en verre polychrome à décor d’un paysage. Avec marque.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 120 / 200 -
#495
Diverse munten: België: 500 BEF, 150 jaar onafhankelijkheid (8 st); 5 Ecu 1995 (AG 925/1000); 5 Ecu “Letzebuerg” 1994; Dynastie (AG 925/1000) ( 3 st); 500 BEF Europalia Mexico 1993 (AG 835/1000); Prins Laurent 1997; 20 ct Meunier 1962; set met 4 toegangsmunten Zoo Antwerpen 1978. 10 DEM Bonn en 10 DEM Hamburg 1989. 100 LUF 1964 (AG 925/1000).
Lot de pièces de monnaie et autres: Belgique: 500 BEF, 150 ans indépendance (8 p.); 5 Ecu 1995 (AG 925/1000); 5 Ecu “Letzebuerg” 1994; Dynastie (AG 925/1000) ( 3 p.); 500 BEF Europalia Mexico 1993 (AG 835/1000); Prince Laurent 1997; 20 ct Meunier 1962; set avec 4 jetons d’entrée Zoo Anvers 1978. 10 DEM Bonn et 10 DEM Hambourg 1989. 100 LUF 1964 (AG 925/1000).No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#304A. Van de Velde
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Zonder kader.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée. Sans cadre.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#491
Een paar buikvaasjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
Paire de vases pansus en cloisonné sur cuivre jaune. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#661
Een geglazuurd aardewerken theeservies met meerkleurig decor. Omstreeks 1930.
Service à thé en faïence à décor polychrome. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#339Arthur Verbeeck
“Beukendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele zeer kleine perforaties.
“Drève de hêtres”. Huile sur toile. Signée. Quelques petites perforations.No longer availableDim. 75 x 125 cmEstimate: € 800 / 1200